• masaya nutellayla ekmek koymuştur. sucuklu yumurta yapan kadın öpüp uyandırmaz, uzaktan yumurta soğuyor diye seslenir.
  • öpmek yerine oklava ile dürtmesi daha sağlıklı olur. mesafemizi koruyalım. zaten zor günler geçiriyoruz, duyarlı olalım...
  • şimdi bir başıma kahvaltı ederken hatırladım, hüzünlendim yine.

yıllar önce bir sabah sevdiceğim hazırlamış kahvaltı sofrasını, sucuklu yumurtanın kokusunu bile alıyorum. gelmiş yanıma uyandırmaya çalışıyor beni. ben de aslında uyanığım ama numara yapıyorum bir yandan. elleri yüzümde geziniyor.
    mutluluktan devekuşu gibi sırıtıyorum...

" yaşamak ne güzel şey lan! " diye düşünüyorum.

" e, tamam uyanayım " diyorum artık. ellerine sarılıp gözlerimi açıyorum yüzümde tatlı bir gülümseme ile.

hayatımdaki son gerçek gülümsenin o andan bir saniye önce gerçekleşmiş olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.

karşımda babam duruyor kahkaha atıyor bir yandan. ayağı kafama, burnuma değiyor.

" lan kalk ekmek almaya git ekmek almaya " deyu bağırıyor bana; bir yandan da kahkaha atmaya devam ediyor.
  • benim vardı gerçekten böyle bir sevgilim.

haftanın 7 günü onda kalsam yine de her gün ben işe gitmeden kalkar, normalde benden 2 saat sonra işe gittiği halde en sevdiğim şekilde kahvaltımı hazırlayıp gömleğimi ütüleyip beni uyandırırdı. ben giderken pencereden bana el sallar, sonra da uyumaz, bana aşk mesajları atardı. üstelik 2 yıllık bir ilişkiydi, öyle cicim ayları değil yani.

sonra ben bunu terk ettim. daha doğrusu öküz gibi davranıp ilişkimizi dolaylı yoldan bitirdim.

sonra gittim öyle bi kıza aşık oldum ki, sabah işe giderken öpüp de hayatım ben gidiyorum desem ööeehhh diye itekleyip uyumaya devam ederdi. nasıl hipnotize olduysam, kimse için yapmadığım bi dolu fedakarlık yaptım. o ise beni aldattı. hatta ilişkimiz ve iletişimimiz tamamen bittikten 6 ay sonra bile hala farklı farklı yalanları ortaya çıkıyordu. bu ilişkim ise totalde 4 ay sürdü.

bir erkek için üzülen bir kız görünce anlam veremiyorum, kızıyorum.

lan biz niye böyle salağız ya :(

edit: o kıza geri dönsene diye bi kaç mesaj geldi. belirtmek istedim. geçen sene evlendi kendisi. yani ayrıldıktan yaklaşık bir yıl kadar sonra.
    özel hayatımı da deşip döktüm amk sileyim bu entry'i yarın.
  • illa eş ve sevgili olması gerekmez.

bazen canınızdan çok sevdiğiniz kızınız, kız kardeşiniz veya anneniz de benzer şekilde kahvaltı hazırlayarak sizi mutlu edebilir.

mesela bazen küçük kızınız hazırlar kahvaltıyı ve sizi çok mutlu eder bu durum.

kız çocuklarının baba demesi bile farklıdır.
  • her yolun sonunda bir sekilde siradanlik ve mutsuzluk oldugunun farkina varmis sansli azinligi heyecanlandirmayacak kizdir. cici bici zamanlar 2 ay surer, 3 ay surer. 1 sene sonra kendinizi yaninizda hayatinizin askiyla acik tv karsisinda telefonlariniza bakarken bulursunuz. o yuzden cok buyutmeyelim derim.
  • çalışmıyordur :(
  • sabahları öpüp ulan aşkım kahvaltı hazır mı diyen erkekle uyumlu bir çift olabilecek kızdır.
  • o kahvaltı hazırlanmışsa hiç suçluluk duymaksızın rahat rahat yiyebilirsin. zira mutlaka ama mutlaka bir şekilde daha büyük bir fedakarlık ya da işe koşulacaksındır. yani ya bedelini fazlasıyla ödemişsindir ya da ödeyeceksindir.
  • şundan bir tanem olsun, yüz bin lira borcum olsun.
hesabın var mı? giriş yap