şükela:  tümü | bugün
  • sigara muptelasidir.
    net olarak bu.
    hemen sigara yakar morali düzelir.
    ama cigerleri aglar.
  • içinde bulunduğum grup. sigara da kullanmıyorum. sadece sabahın köründe uyanmak hoşuma gitmediği için sinirli uyanıyorum.
  • uykusunu alamamış insandır. üstüne bir de 3-4 vesait yol gidiyorsa hiçbir şeye tahammülü kalmaz.
  • (bkz: afyon patlaması)
    afyonu patlayana kadar gergin olması normaldir.
  • bır sabahları pamuk sekerı gıbı uyanan ınsan degıldır.
    kalp.
  • akşamları da sinirli uyanır.
    çünkü temelde sinirli bir insandır.
  • sabah uyanmak değil de o tıklım tıklım iett otobüsüne biniyorsunuz ya, lan her sabah bi vukuat amk yok o diyor kolun çarptı öbürü diyor şöföre frene yavaş bas zaten kimin eli kimin götünde belli değil bi iniyorum üzerimden traktör geçmiş sanki,sabahları işe gitmek için 19s hattını kullananlar bilir lan bazen otobüste hoş hanım bi hatun görüyorum bi koltuk boşalıyor o hoş hanım dediğim hatun biçer döver gibi insanları eziyor çok dertliyim bu konuda sözlük lan araba alsam diyorum siktiğimin yerinde çözüm değil bu kez de sinirden trafikte direksiyonu yemekten korkuyorum herneyse fazla uzattım ben siktirolup gideyim en iyisi bu diyardan.
  • pek geçinilemeyecek insan türüdür. o yüzden evlenmek isteyen bireylerin sevgiliyken birbirlerinin uyandıktan sonraki hallerini görmelerinde yarar vardır.