1. gecenlerde bir ekonomi dergisinde yilda 1.3 milyon dolar kazanci oldugunu okugum sahis. sanirim bu parayi uc otuz paraya kopek cektigi elemanlarindan arttirip kazaniyordur
 2. nedense sevenini duymadigim bir kisi..
 3. gayet positiv bir insan olarak kesinlikle tipik bir turk yonetici degildir. eski veya yeni çalışanı olun sizi muhatab alır, rahatlıkla iletişime geçer.

  bir zamanlar fatih terim den sonra en çok kazanan olarak insan olarak finans dergilerinde ismi duyulmuştur. şimdiler de kendi adını taşıyan firmasında çalışmaya devam etmektedir.
 4. eski çalışanlarının insanlığını, yardımseverliğini anlata anlata bitiremediği, kendi denetim şirketinin sahibi olan ve 2006 itibariyle piyasayı sallayacağı dedikoduları dolaşan adam.
 5. ismmmo nun çıkarmış oldugu yaşamadlı derginin bu sayısında ey nin kapanması sonucu yediyüz kişilik ekibin boşa gitmeyip kendisine güvenen şirketlerin destegini alarak kendi yeminli mali müşavirlik şirketini kurmuş , okudugu bölümü yarıda bırakıp siyasal bilimleri okumaya karar verip devlette çalıştıktan sonra özel sektöre geçen , kimilerine göre paraya para demeyen lakin kendisinin ifadesi ile çok çalıştıgını ve şirketinin vergi bölümüne son derece itimadı bulunan şahıstır.
 6. taxand firmasının türkiye'deki ortağıdır.
 7. gördüğüm en mütevazi insanlardan bisidir. aile olarak pozitif, sıcak kanlı ve mütevazidirler. son olarak mehmet ali aydınlar'ın listesinde gördüm ismini, umarım hayırlısı olur kendisi için.
 8. arthur andersen'in bişeysiydi.

  paraya para demeyen abilerden birisidir kendisi...

şaban erdikler hakkında bilgi verin