şükela:  tümü | bugün
 • taksicilerin siciline işlemiş bir başka terör olayı. adamların derdi vergiymiş, yasaymış, kanunmuş değil anlaşılan. toplu taşımaya, otobüslere de saldırmışlar havalimanında taksiciler. eee bu olaya karışanların plakasına el koyuldu mu? ayıklandı mı bu tipler taksi camiasından? cevabınız hayır mı?

  o zaman güle güle sarı taksi, bizimle değilsin.

  --- spoiler ---
  sabiha gökçen havalimanı’nda kendilerinden başka toplu ulaşım aracı görmek istemeyen taksiciler, iki otobüs şoförünü linç etmeye çalıştı. şoförleri polis ve vatandaşlar kurtardı.
  --- spoiler ---

  http://www.sozcu.com.tr/…da-taksici-teroru-1460357/
 • çift biletle (5.20 tl/ tam) sabiha gökçen'den kadıköy'e kadar gidebilmek canlarını sıkmış olmalı.

  beter olun.
 • orospu çocuğu sarı pipili taksiciler tarafından yapılan terördür.
  suyunuz ısınıyor ve bunun farkındasınız sayın orospu çocuğu sarı taksiciler.
 • sonra da mağdur edebiyatı yaparlar. iyice pisliğinizi insanların gözüne sokun ki tercih edilmeyin olur mu? başarılar bu yolda.
 • ehh ama sıktı bu taksicilier de ha. yemin ederim bugün bunlar hakkında taksicileri ve taksileri trafikten kazıyalım mı şeklinde referandum yapılsa yüzde 85 evet çıkmazsa birşey bilmiyorum. bunların bu vandallık, pişkinlik ve görgüsüzlüklerine inat boykot çağrısına destek olacağım. size inat evden 30 dakika erken çıkıp otobüs kullanacağım.

  über şoförlerinden sonra otobüs şoförlerine musallat olmaya başlayan ticari taksi ile yolcu taşımacılığı yapan kişiler.
 • oraya 2019'da metro geldiği zaman bu orospu çocukları vatmanları da döver.

  yolcular hep metroya biniyor, az kazandık yine hulusi.
  - kim kullanıyo bu metroyu
  vatman deniyomuş
  - batman olsa ne yazar, dövelim.
 • tam bir buçuk sene önceki habere konu olmuş taksiciler. mağara baya derindeydi demek ki.
  bi de 12 eylül 1980 tarihli gazetelere bak. çok ilginç şeyler olmuş diyolla.
 • istanbula geldiğim de taksi kullanırım demek ki bana hep iyileri denk geldi hep yardımcı oldular. ya da beni fena siktiler de ben anlamadım bak şimdi kafamda bir şeyler depreşti.
 • arkadaş anlamıyorum adamlar resmen devlete meydan okuyorlar. oradaki otobüsler devletin otobüsleri orada silahla nöbet tutan polisler ne yapıyor neden devlet için çalışan memura ya da otobüse sahip çıkmıyor. kim bunlar toplasan 18 bin plaka sahibi. 20 milyon nüfuslu istanbul’a nasıl kafa tutabiliyorlar. bugün bir avm’den çıkarken iki kadın aralarında konuşuyorlardı taksiye binip binmemeyi tartışırken boşver deyip otobüs durağından otobüse binmeye gittiler. sonra avm’nin taksi durağında duran tiplere baktım yok arkadaş erkek halimle ben bile binmem lan onların arabasına iyi halt ettiniz taksiciler resmen bir mesleğin içine nasıl edilir her geçen gün bize gösteriyorsunuz.