• çift biletle (5.20 tl/ tam) sabiha gökçen'den kadıköy'e kadar gidebilmek canlarını sıkmış olmalı.

beter olun.
  • oraya 2019'da metro geldiği zaman bu orospu çocukları vatmanları da döver.

yolcular hep metroya biniyor, az kazandık yine hulusi.
    - kim kullanıyo bu metroyu
    vatman deniyomuş
    - batman olsa ne yazar, dövelim.
  • ehh ama sıktı bu taksicilier de ha. yemin ederim bugün bunlar hakkında taksicileri ve taksileri trafikten kazıyalım mı şeklinde referandum yapılsa yüzde 85 evet çıkmazsa birşey bilmiyorum. bunların bu vandallık, pişkinlik ve görgüsüzlüklerine inat boykot çağrısına destek olacağım. size inat evden 30 dakika erken çıkıp otobüs kullanacağım.

über şoförlerinden sonra otobüs şoförlerine musallat olmaya başlayan ticari taksi ile yolcu taşımacılığı yapan kişiler.
  • sonra da mağdur edebiyatı yaparlar. iyice pisliğinizi insanların gözüne sokun ki tercih edilmeyin olur mu? başarılar bu yolda.
  • taksici meselesi kangren olmaya doğru gidiyor, bakalım nolcak
  • arkadaş anlamıyorum adamlar resmen devlete meydan okuyorlar. oradaki otobüsler devletin otobüsleri orada silahla nöbet tutan polisler ne yapıyor neden devlet için çalışan memura ya da otobüse sahip çıkmıyor. kim bunlar toplasan 18 bin plaka sahibi. 20 milyon nüfuslu istanbul’a nasıl kafa tutabiliyorlar. bugün bir avm’den çıkarken iki kadın aralarında konuşuyorlardı taksiye binip binmemeyi tartışırken boşver deyip otobüs durağından otobüse binmeye gittiler. sonra avm’nin taksi durağında duran tiplere baktım yok arkadaş erkek halimle ben bile binmem lan onların arabasına iyi halt ettiniz taksiciler resmen bir mesleğin içine nasıl edilir her geçen gün bize gösteriyorsunuz.
  • plakaları iptal edilip, trafikten men edilmeli ve adam öldürmeye kast etmekten haklarında soruşturma açılmalı.

dolmuş ve taksileri piyasadan temizleyerek trafik anarşisini bir nebze hafifletme şansımız var.

sonrasında sıra halk otobüsü adi verilen garabetlere gelmeli. toplu taşıma işini sadece belediyenin şoförleri yapmalı, özel sektörün elinden bu meslek derhal alınmalıdır.

" ama biz 1.5 melyon verdik plagaya gardash, nolacak zararımız" diyene de, o plakayı alıp götüne sokarak cevap verilmeli.
  • istanbula geldiğim de taksi kullanırım demek ki bana hep iyileri denk geldi hep yardımcı oldular. ya da beni fena siktiler de ben anlamadım bak şimdi kafamda bir şeyler depreşti.
  • böylece herkes taksicilerin gerçek yüzünü görmüş oluyor. taksiciler orospu çocuğudur istisnalar hariç ama yüzde 95 i orospu çocuğudur. hiçbir yerde dikiş tutturamayan belli kuralları olan işlerde çalışamayan ne kadar it kopuk varsa taksicilik yapıyor
hesabın var mı? giriş yap