şükela:  tümü | bugün
 • kendisi bebek gibi bir suratı olan fitbolcu idi ayrıca. ikili mücadelelerde ağlar gibi surat ifadesi takınırdı. kısa boyu ile her pozisyonu dener genelde eline alırdı. (bu arada boyunun kısalığını diğer futbolcuları baz alarak uydurdum)
  ayrıca kocaeline takas ile gönderilmişti. karşılığında ise adını hatırlayamadığım kara kuru, koşarken kafası sprinte çıkmış ata benzeyen bir afrikalı alınmıştı.
 • fenerin her zamanki gibi gs özentisi transfer sisteminin tartışılmaz sonucunu bir kez daha gösteren şahsiyet..
  hakan şükür sonrası andersson (uzun boylu forvet)
  hagi sonrası rapaiç, revivo (yaşlı ama tecrübeli orta saha, futbol cambazı)
  bir de tabiki fener'in tüm galatasaraylı furbolculara fenerbahçe forması giydirme fantazisi vardır ki o da apayrı bişey..
 • feneerbahzenin adrian ilie niyetine alip hayal kirikligina ugradigi* daha sonra da hatirladigim kadariyla john leshiba mosheou ile takas edilen romen kirmasi toplu insan... (hatta bunla hemen hemen ayni devirde faruk diye bi magara adamini da almisti fener.. o da kafasinin uzerinde seken bi yapiya sahipti, "ayi faruk" derlerdi kendisine..) sabin ilienin bir baska dikkat ceken ozelligi ise abisi gibi cool takilmasiydi.. lakin kendisinin surati abisininkine gore hafif topluca oldugundan bu coolluk bi skine yaramamisti kanimca.. hatta yuzunde hep "abimin karizmasi altinda eziliyorum" tandansi vardi.. (kendisi daha sonra bunu sahsima itiraf etti... evet ailem hep abimi ornek gosteriyordu, hep abim gibi olamak istemistim mamafih basarili olamadim diye serzenislerini dun gibi hatirlarim)
 • galatasaray adrian ilie yi alınca fenerbahçenin de her zamanki gibi galatasaray a misilleme olsun diye aldığı , abisinin yeteneklerinin yarısına sahip olmayan kazma futbolcu.bileklik takan futbolcular klasmanına da dahildir ayrıca.
 • bayern munich'e kakalanmis ve kisa sureligine orada oynamis oyuncu.rezil golcu musvettesi.kocaelispor'da da oynamistir.su an romen takimlarindan* bile kovulan 27 yasindaki oyuncu.
 • fenerbahçeli yöneticilerin, daha sonra itiraf ettiklerine göre, izlemeden aldıkları bir futbolcu. ne ilk ne sondur belki de, bilemem.
 • hakkinda fenerbahceli taraftarlarinda aklinda sevgilisi disinda hicbirsey birakmayan topcu..
 • 1975 doğumlu, yaşı kadar kulüp gezmiş, aziz yıldırım'ın bomba transferlerinden birisi. balonu kendisinden daha sonra sönen adrian ilie'nin küçük kardeşi.
  pehlivan gibi vücudu olan bu futbolcu dublörünün bükreş takımlarına karşı da bir fetişi vardır ki bu yüzden hepsinde sırasıyla oynamaya gayret etmiştir.
  e. craiova (1993 - 1994)
  fc braşov (1994 - 1995)
  steaua bükreş (1995 - 1997)
  fenerbahçe (1997)
  kocaelispor (1998)
  valencia cf (1998)
  ue lleida (1999)
  steaua bucharest (1999)
  fc naţional bükreş (2000 - 2001)
  energie cottbus (2001)
  poiana campina (2001)
  dinamo bükreş (2001)
  naţional bucureşti (2001 - 2002)
  debreceni vsc (2002 - 2003)
  rapid bükreş (2003 - 2004)
  changchun yatai (2004)
  fc vaslui (2004 - 2005)
  changchun yatai (2005 - 2006)
 • fenerbahce'nin adrian ilie'nin ailesinden kötü futbolcu cıkmaz diye getirdigi forvet. forvet miydi? kimse anlamadı. fenerbahce forması ile yanılmıyorsam kocaelispor macında kar$ı kar$ıya kacırdıgı golden sonra ipi cekildi. o da kocaelispor'a gitti. adrian ilie gibi adamdan böyle karde$? tüp bebek olabilir sabin ilie.