şükela:  tümü | bugün
  • ankara 2. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 20.12.2017 tarih ve 2017/9824 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • ortamlara, “geçen gün yine entry sildiriyorum” diye girmesi muhtemel kişi.
  • yazmadan yapamayacağım.
    eller ayır sabire
    yıllar ayır sabire
    yollar ayır sabire
    ver elini sabire
    sildirmesen habire...
    tanım: habire sildiren sabire.

ekleme: @heraldino nickli yazarın uyarısı üzerine "yıllar ayır sabire" kısmı eklenmiştir. susera teşekkür ediyorum.
  • -bu da senin gotun husnu.
  • biografisi şu olan sarışın avukat

ikide bir adını görüyordum sözlükte.

(bkz: rizeliymiş ya la)
  • togo'lu genç golcü. rakip defansları uyutup, kaleye yolladığı füzeler çok can yakıyor.
  • binlerce insanın şahit olduğu güçlü bir sesin sahibidir. efsanedir.
  • beyler rica ediyorum "dont feed the troll"

ilk defa ilk entry'lere denk gelmişken yazayım istedim. hanfendi, belki de internet tarihinin en ucuz reklamını yaptırıyor bizlere. belki sadece *bir dilekçe masrafıyla her başlık sildirdiğinde mis gibi reklamını yapıyoruz gündeme taşıyarak.

bence pek de umrunda değil osurmuş mu uyumuş mu napmış. öyle olsaydı zaten unutulmuş olayı yine hortlatmazdı tekrar tekrar. hatta öyle ki habire götten zarto başlığını bile sildirebiliyor.

noluyor peki başlık sildirince? gündem oluyor. potansiyel müşterilerine göz kırpıyor, "sildirmek istediğiniz bir başlığınız varsa bulun beni anacım" diyor. belki de bir takım mecralarda ekşisözlüğe kafa tutan avukat oluyor.

sonuç olarak da şahsi fikrimi tekrarlayayım; internet aleminin en kral reklamını yapan avukattır kendisi. tebrik ediyorum.
  • kim osurdu
    bit osurdu
  • yine bir mahkeme kararı çıkartarak sol frame'i felç etme konusunda önemli bir adım atmış.
    şimdi birkaç gün ergenlerimiz son derece vasat çeşitli komiklik ve şakalar eşliğinde bu olayı ele alacaklar. işin kötüsü artık eskisi kadar komik olmuyor.