şükela:  tümü | bugün
  • ankara 3. sulh ceza hakimliği'nin meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 30.03.2018 tarih ve 2018/2727 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • entry sildiren avukat.

bu entry otomatik olarak eklenmiştir.
    kaynak kodu için --> bakınız
  • sonunda benim de mahkeme kararıyla silinen bi entry'm var, kendimi çok anarşik hissediyorum. teşekkürler sabire.

(bkz: ya sabire)

edit: capsli
  • aha nihayet beklediğim gün geldi. bunu yazmak bana nasipmiş:

eller ayırsabire
    yollar ayırsabire
    yıllar ayırsabire
    biz ayrılamayız....

tanım: periscope'u açık unutup uyuyan avukattır.

edit: alttaki entry'e ithafen; yav he he, intihar edecekmiş. ulan kadın hukukçu olmasına rağmen, hukukun açığından faydalanıp ifade özgürlüğümüzü engelliyor, bunun karşısında tepki görüyor -ki bu tepki fiziksel de değil, sözlü - yine mağdur kendisi oluyor. pis meriç seni.
  • ota boka "linç kültürü, linç kültürü" diye çemkirilen ekşi sözlük gibi bir ortamda alenen lince uğrayan kadın. kimdir, nedir bilmiyorum. merak da etmiyorum. ama bu kadın bir gün şu iğrenç goygoy yüzünden intihar edebilir.

o zaman bu başlık muhtemelen bir daha mahkeme kararıyla silinmez ama başlıkta entry kalır mı? sanmıyorum.

empati.

empati, sadece yurtiçi kargo kargonuzu getirmedi diye rezalet başlığı açınca değil, her zaman gerekli.
  • işi diğer avukatlardan az olan bir kadının, yine işi diğer bilmemne mahkemelerinden daha az olan bi mahkemeye entry sildirmesi işini yaptıran şahsın bizzat kendisi.
  • entry sildirmesiyle ciddi manada baymış avkat. periscope ve osuruk muhabbetlerinde bile goygoya dahil olmamama rağmen başlığına ilk kez yazıyorum.

sabire allah aşkına sal şu sözlüğü. yeter. bıktırdın. ismini görmekten gına geldi elimde olsa seni hayattan engellerdim. senin yüzünden 2 gün boyunca sözlüğün anası bellenecek yine.
  • osur osur ipe diz.
  • artık bir ceza alması gereken kadın. bunun egosuyla mı uğraşacak lan koskoca mahkeme.

hayır osurmadın mı?