şükela:  tümü | bugün
  • ankara 7. sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 24.09.2018 tarih ve 2018/6488 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • (bkz: here we go).
  • tam bir karadeniz inadına sahip. ama unuttuğu şu ki sözlükte de hayli karadenizli mevcut.
  • geldi yine tipini sevdiğim*
  • metan gazı hakkında yazdığı tez, akademik hayatımdaki en büyük başarılarımdan birini elde etmemi sağlamıştır. teşekkür ederim kendisine.
  • yine yine yine yine yine yine yine yine yine yine yine yine yine yine entry sildirmeye başlamış. eski entry'mi olduğu gibi yapıştırıyorum:
    --- spoiler ---
    hakkında yazdığım "sabire ismini kabul etmiyor galiba, sabire'siz başlıktaki entrylere dokunduğuna göre. ya da nüfusta sabire ismi bulunmuyor. bilemedim." girisini sildirtmiş, gerçekten boş bakkal.
    --- spoiler ---

*
  • kendisinin tezini henüz onaylamadığım dr. öğretim üyesi kişi.
  • karadeniz inadı minadı değil.

bu canlı, sosyal medya avukatı olarak tanınıyor ve kendini de o şekilde tanıtıyor.

eh türkiye'nin en meşhur sosyal medya ortamlarından biri de burası.

sıklıkla bu tür kararlarla (hoş, keşke sözlük yönetimi kararları tarayıp buraya da koysa) isminden bahsedilmesini sağlıyor.

sıradan, uyuyan, uyurken değişik sesler çıkartan, kendince kurnaz bi tip işte.
  • öffff!

bir bıkmadınız ya! şuradan entry sildirmesini marifet zanneden bir sürü aptal insana reklam yapıyor, hepsi bu!

yazmayın abi. yazmayın ya. bir bırakın şu kadını, içine içine kurusun; bırakın kendi haline!
  • kimse yazmamış ama geçmiş tarihte periscop u açık unutarak uyuyakaldığı ve uyurken garip sesler çıkardığı söylenmekte olan avukattır.