şükela:  tümü | bugün
  • hepimizin güldüğü bir olaya nesne olmuş kadın ile ilgili açılmış başlıklardır.

arkadaşlar, bu kadın, malum olaydan sonra çoğumuza göre "hatalı" tepkiler vermiş olabilir. buna tepki göstermek de doğal bir hak. ama sizce de artık abartmıyor muyuz? ben de tepki gösterdim hatta dalga geçtim. ama artık kadının psikolojisinin bile bozulmuş olabileceğini ve birisine zarar vermiş olma ihtimalimizi düşünmüyor musunuz? olayın ne zaman gerçekleştiğini hatırlamıyoruz bile. aradan çok uzun zaman geçti ve hala dönüp dönüp linç ediyoruz. belli ki bu platformda konuşulmak istemiyor, buna artık saygı göstermeliyiz. tüm suserları bu linçe son vermeye çağırıyorum.
  • (bkz: habire götten zarto)

hadi biz unuttuk o unutabilir mi ? olan olmuş o da tadını çıkarsın .
  • komik olmayan şakalı halleriyle sol frame'in ağzına sıçan yazarların açtığı başlıklar.
    bin türlü olay olurken paso sikko şakalarınıza maruz kalıyoruz.
    saçma bir kadın olabilir, avukatlığını neredeyse zorbalık derecesinde kullanıyor olabilir, yayında osurmuş da olabilir. ee? bi yeter.
  • çok tekrar sinir bozar. ekşi'nin sabire türetme daire başkanlığı varcasına bu işi görev edinmeleri de ayrı bir inceleme konusu. yine işin içinden ergenlik çıkacak. 30 yaş üstü adamların yapacağı bir iş değil.
  • buna bir dur demenin vakti geldi. alımlı bir avukat osurarak uyumuş. nedir ki yani? herkes osuruyor. mehmet emmi de osuruyor, kim jong un da, gwyneth palthrow da, lynyrd skynrd da. bazen siz sözlük yazarlarını anlamıyorum. siz bu yazıyı okurken dünya üzerinde kaç kişi osurdu biliyor musun? hatta belki meltem bile bunu okurken hafiften pırt yapmış olabilir. hem de ayıkken.

şu an silinecek bir başlık daha var meltem. haydi yargıyı biraz daha meşgul et.