şükela:  tümü | bugün
  • e anladık, tamam be kardeşim. biliyoruz herşeyi de suyu çıktı artık.

hayır yani bilmeyen de ilgili şahsın paralı elemanları sanacak sizi. bu kadar reklamı bedavaya kim yapar, dimi.

bir başlıkta toplanın, orada ne yaparsanız yapın dediğim başlıklar.
  • gerçekten sıkıldım ve inanın yazdıklarınız hiç komik değil. periscope açıp uyuyan bir avukat var ortada sözlük gündeminden her düştüğünde entryleri sildirten ve her defasında isteyerek veya değil saçma başlıklarla popüleritesini tekrar arttıran bir grup aptal yazar.
  • osuruk kadar akılıları olmayanların yaptığı iştir.

bırakın yahu şu işi osuruk yarışını,ister istemez insan bakıyor başlığa hakkında çok entry olunca öldü filan sanıyor ama hep aynı ergen espriler bırakın şu kadının peşini artık daha faydalı işlerle uğraşın.
  • o video'da neler oldu çoğu izlememiştir bile. neden buna ihtiyaç var anlamıyorum..
  • gerizekalı ergenlerin espri gibi bir şey kasmak için yırtınmaları neticesinde ortaya çıkan durum.

ulan yeter lan, gerçekten yeter.

bir insanla bu kadar dalga geçilmez.

sizin bu yaptığınız, recm cezasının sanal hâlidir resmen.

lütfen bu gerizekalı ergen beyinlerinizi artık başka yerlere yormaya çalışın. biliyorum sizler için zor ama...bir deneyin en azından.
  • olm şu kadının başlıklarını durmaksızın diriltmeyin lan ne biçim bir gerizekalısınız anlamadım ki. osurmuş da falan filan. sanki aynı eylemi siz yapmıyorsunuz orospu çocukları yeter lan sözlüğün anasını sattınız be. midem bulanıyor artık meltem banko başlığı görmekten.
  • belli bir olgunluğa erişmiş olan pek çok sözlük yazarının ortak hissiyatı.
  • söz konusu şahsı sevmem. çok bilmişliği, malum partiyle bir dönem girdiği ilişki vesaire ciddi önyargı sebebi benim için. ancak ! ne yaptığı ne ettiği ne söylediği umrumda değil. lafa gelince sözlüğün en liberali geçinen kimselerin bu kadının adını sol framede görünce ağzından salyalar akıtarak girdiği yarak kürek entryler karakterleri hakkında oldukça bilgi veriyor. ne yapmış bu kadın ? periscope yayınında osurmuş ve entryleri devamlı sildirerek unutulmamaya, sözüm ona prim yapmaya çalışıyormuş. efendim hiç sildirmeseymiş şimdiye unutulup gidecekmişmiş. olm siz nerenizle düşünüyorsunuz ? videoya güldünüz eğlendiniz çok güzel. ilk zamanlarda başlıklarda gerine gerine meseleyi dillendirdiniz hadi ona da tamam. e bırakta kadın artık unutulma hakını kullansın. bir avukatın, isminin google da aratılıp böyle şeylerle karşılaşılmasına nasıl tepki vermesini bekliyorsunuz ? aklı, mantığı, vicdanı leş kokan herifler.
    edit: konunun benim nezdimde seninle alakası yok sabire. hıncımı aldım, bu entariyi de sildirebilirsin.