• ankara birinci sulh mahkemesinin a sayılı kararına göre içeriğinin silinmesine kadar gidebilecek iddialar silsilesi. bu ülkede her şey beklenir.
  • asılsız çıkmasını umduğum iddiadır.

şayet doğruysa, böyle bir pisliğe bulaşmak örtbas edilemez. osuruk entry’si sildirmeye de benzemez.

edit: düzeltme.
  • konudan bağımsız, akit'in "meltem banko kimdir" kısmı mükemmel!

"canlı yayını açık unutan ve sabaha kadar horlama ile birlikte çeşitli seslerin meydana geldiği canlı yayın ekşi sözlük’te ve diğer sosyal medya hesaplarında alay konusu olmuştu."
  • bu kadına linç yediği sıralarda üzülmüştüm, az bile yapılmış.
  • çok ciddi bir iddia fakat nasıl kanıtlanacak bilemiyorum. çünkü isminin geçtiği bazı belgeler yakılmış. üstelik bu belgeler, kendisine şule cet'in avukatları tarafından verilmiş deniliyor. şule çet'in avukatlarının da zan altında kaldığı açıklamalar var.

dediğim gibi şu anda konuşulanlar bir iddia.
  • valla meltem hanım bu iş osurmaya benzemez. hadi bakalım ne olacak.
  • (bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat)

eğer doğruysa meltem banko ayağa düşer. bu başlık da öğleden sonra silinir. zaten sildirecek tanım manım yok mk.
  • "iddialar doğruysa meltem banko'nun kariyeri biter."

ne kadar naif bir düşünce. bazen türkiye'de yaşadığını unutuyor insan.

o değil de verilen kaynaklardaki içeriklerde ben en çok sevgili banko'nun yazdığı kitaplara takıldım.

"meltem banko'nun eserleri:

cezai ve hukuki sorumluluk boyutlarıyla hakaret ve özel hayata karşı suçlar

yazarlar: ali parlar , meltem banko

hukuka ve ahlak felsefesinin yön veren sözler

yazarlar: meltem banko, kurtuluş tayanç çalışır

6545 sayılı kanun ile yapılan değişiklikler çerçevesinde cinsel suçlar

yazarlar: ali parlar, meltem banko"

sayın banko tek başına kitap yazamıyor herhalde.
  • çok vahim iddialar.
    doğruysa bu kadının kariyeri, yukarıda iddia edildiği gibi, biter mi, ayağa düşer mi bilmiyorum. bence kadın bilimum şerefsizin avukatı olarak da devam edebilir.
    ama bu nedir ya? nedir bu allah aşkına ya?
hesabın var mı? giriş yap