şükela:  tümü | bugün
  • duş jellerini ve dahi çoğu şampuanı sağlıksız bulan insandır.
  • acele duş alıp çıkmam gerekmiyorsa sabunla duş alıyorum. cildimi de saçımı da daha temiz hissettiriyor. özellikle hacı şakir. bi de letonya'ya her gidişimde bir leton markası olan stenders'in sabunlarını alıyorum. onların sabunları da baya başarılı.
  • https://paksabun.com/ müşterisidir.
  • durulanmak bilmeyen duş jellerinden sıkılmış insandır.
  • zaten sabunla alınca banyo sabunsuz alınca duş olmuyor muydu?

banyo yapan insandır.
  • şampuan veya duş jeli kullandığında kirlendiğini düşünen hacı şakirile temizlenen insandır.
  • varoş insandır.

görüldüğü yerde öldürülmelidir!

kafayı mı yediniz ulan? kimyasal duş jeliyle mi duş alalım yani?
  • balıkesir yöresinden envai çeşidini duş jellerinden daha ucuza alarak vede cildine bir güzellik yaparak içine dahil olabilecegin elit, saygın, yakışıklı, zeki, beyefendi insan grubudur

not: her şeyde kendine pay çıkarıp yüceltme özelliği sabundan gelmez :)
  • sabun-sabunluk; duş jeli-duş lifi ikilemlerini bozarak sabun-duş lifi takılıyorum.

saçımı da bazen şampuan değil aynı sabunu sürerek yıkıyorum.

freestyle'ın dibiyim.

yalnız şu sabun doğaldır muhabbetini bırakın. endüstrinin elinin değdiği herhangi bir şeyin doğallığı (doğal demek iyi demek değildir, kobra da doğal uzat kolunu) maliyet/kar oranının insafına kalmıştır.
  • ben duş jelinden sonra arada bebek sabunu ile yıkanıyorum. lakin sabunda lavabo aç ürünlerinde de olan halk dilinde (bkz: kostik) olarak bilinen hammadde kullanılıyormuş. kostik içip midesine hortum takılan bir çocuk tanıyorum. mideyi delecek derecede güçlü olan kostikle yıkanıyoruz. garip...