şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1197 entry daha
  • saçımı düzenli olarak 5 senedir boyuyorum. boya koyu renk ama yine de yıprattı sanırım son 4 aydır falan deli gibi dökülüyo. kullanmadığım şampuan gitmediğim aktar kalmadı resmen hiç biri işe yaramıyo. doktora gittim mevsimsel geçiş dökülmesi büyük ihtimalle dedi ama ne geçişi mevsim bitti hala dökülüyo. kel kalcam yakında derken bi ürün buldum gözenek açıcı diye. bi ürün dediğime bakmayın set. yanında bi de dökülme önleyici yağ var baya iyi geldi. liquid keratin markası. bende ilk defa duydum son çare aldım. gerçekten de çare oldu ama. alın kullanın. genç yaşınızda kel kalmayın.

not: bu arada dermarollerlı falan bi seti de var ama ben cesaret edemedim kullanan varsa yazabilir mi
  • yaş maya maskesi yapmak. kuru da olur. mayayı suyla eritip saçınıza masaj yaparak sürün. bekletip yıkayın. hiç dökülmüyor. haftada 1-2 iyidir. hem çoook ucuz, doğal ve çok çok faydalı. deneyin ciddiyim. saçı çok güzel besliyor.
  • dünyanın en zengin insanı jeff bezos bile kelse, kelliğe çözüm yoktur arkadaşlar. onunla yaşamaya alışın ya da ektirin ne bileyim.