• ankara'da saç üzerine uzmanlaşan doktor bilen var mı?
    lütfen ama lütfen yardıma ihtiyacım var. kaç tane doktora gittim saç dökülmeme çözüm yok
  • (bkz: minoxidil) + (bkz: xpecia) + ve hl serum ile birlikte çözdüğüm hadise.

bu meşhur saç çoğaltma kliniği var oranın kullandığı tedavi yöntemindeki serum ile saçlarım tekrar çıkmaya başladı.

hl serum uygulamadan 6 ay öncesinden (bkz: minoxil) + (bkz: xpecia) + (bkz: bemiks) (bkz: evingen) (bkz: bepanthene) ampul + (bkz: supergro) (haftada bir)
    kür uyguladım, sonra (bkz: dermapen) ile hair loss serum kullandım ve saçlarım şu an çıkmaya başladılar.

(bkz: s clinic)

edit: mesajlarda hep minoxil baz alınmış arkadaşlar olay minoxil değil! tek spreyle bir şey çözemezsiniz.. bu iş meşakkatli öyle akşam sabah sıkayım bakayım keyfime keşke öyle olsa :) milyonlarca dolarlık endüstriyi tırt bir sprey çökertse :)
  • çocuk yapın ama doğurmayın... (bkz: gülücük)
  • hiçbir yolu yok
    dökülecekse dökülüyor
    fazla takılmayın

kel sevenler de çok
  • demokrasiyle yönetilen bir ülkede yaşayıp stresten uzak durmak, sağlıklı ve dengeli beslenmek.
  • genlerinizi değiştirmek.

başka yolu yoktur.
  • covidden sonra artan dökülme için ducraya başladım. bakalım sonucu göreceğiz
  • saç ekimi.

ıvır zıvır kullanmak isterseniz de bir noktadan sonra külfet gelmeye başlıyor, her ay belli bir rakam ödeyip sürekli kimyevi maddelere maruz kalmak maddi manevi sizi yoracaktır.

tek seferde gidin saç ektirin, efil efil dolaşın benim gibi.
  • kısa vadeli bazı çözümleri olmakla birlikte uzun vadede tek çözümü vardır.

18 yaşından itibaren dihidrotestosteron baskılayıcı finasteride ilaçlarından kullanırsanız saçınızın dökülmesini %99 durdurursunuz.

dht'nin işlevlerini aşağıda sıralıyorum. dht'yi baskıladığınızda vücudunuz aşağıdaki işlevleri gerçekleştiremeyebilir. saçınız ve dış görünüşünüzle barışık olun derim. çok dert edindiyseniz uygun şartlar oluştuğunda saç ektirebilirsiniz.

maskünalizasyon ve büyüme
    penis, prostat ve testisin oluşup son şeklini alması
    sakal, bıyık, vücut kıllarında uzama ve kalınlaşma
    sesin kalınlaşması ve gürleşmesi
    kas gücünün artması ve anabolik etki
    penis ve testisin büyümesi
    boy uzaması
    aerobik kapasitenin artışı
    ruhsal durumun değişmesi, saldırganlık ve cesaret artışı
    sperm üretimi
    sperm hücrelerinin olgunlaşması ve hareketlenmesi
    döl hacmini sağlayan seminal kese sıvısının üretimi
    sertleşme
    cinsel libidonun artışı ve devamlılığı
    meni atım yeteneği
    aerobik kapasitenin devamlılığı
    sebum salgısı
    kulağı koruyan buşon isimli maddenin salgılanması
    enzim üretimi ve protein sentezi
    eritropoetin üretimi
    alyuvar yapımı
    gnth sekresyonunda negatif geri kontrol
    psikotropik etki
  • zerdeçal.

kendimi bildim bileli babamın saçı yoktur. ailemizde saç dökülmesi genetik. benim de saçlarım azdır ve çok dökülür.

geçen sene pandemi dolayısıyla epeydir görüşemediğim babamı görünce saçları dikkatimi çekti. çim adam gibi biraz biraz saçları çıkmış hiç olmayan yerlerden.

annem dedi ki kızım yemeklere çok zerdeçal katıyoruz. 60'ından sonra babanın saçları çıktı. bir şekilde şifalı diye duymuşlar almışlar, sonra öğrenmişler saçlara iyi geldiğini.

bir kutuda bana getirmişler. her yemeğe katıyorum. çok keskin bir tadı yok. yemeğin tadını bozmuyor. son zamanlar da benim saçlarımdaki dökülme de baya azaldı. galiba aradığımızı bulduk.
hesabın var mı? giriş yap