şükela:  tümü | bugün
  • genelde erkekler 18 ile 27 yaş arasında evlendikleri için çok normal bir durumdur. boşandıktan sonra dökülen saçlarınız eski haline gelecektir.
  • benim saçım 30'undan sonra döküldüğü için geçerliliği olmayan önermedir. busted.

edit: bir üst entriye istinaden 31 yaşında evlendim. lan yoksa?!

zedit: ulan bir sürü ciddi şey yazıyoruz kimse oralı olmuyor. bu sikindirik entari yüz küsür favori alıyor. sözlük bitmiş azizim
  • genele bakıldığında doğru bir tespittir. ama bu tespit genel itibari ile yapılmıştır, evet insanın 30 yaşına kadar saçının dökülüp dökülmeyeceği az çok belli olur, genlerden kaynaklı bir durum var ise , yani baba tarafı ve ya anne tarafı erkekleri çoğunlukla tarama özürlü ise bu durumdan kaçış pek mümkün değildir.
  • elbette la, kesinlikle o yaslarda dokuluyor.

ben de 18-27yas arasinda kaliyorum o sebep ile. cok sukur ya. neyse ki vampirlik gibi yaslanmamayi kesfettim kellesme ile.
  • artık bir önemi kalmadı benim için. gidenleri zorla geri çağırdım. (bkz: saç ekimi)
  • saçma bir iddiadır. benim saçlarım 27-37 arasında döküldü misal.

saç ekimi lobicilerinin yalanı olma ihtimali var; malum ekim işinin saç dökülmesi durduktan sonra yapılması gerekir. en doğrusu babana sormaktır.
  • "ilginç bir iddia. bugün birileri konuşurken kulak misafiri oldum, "dökülecek saç 28 yaşına kadar dökülür geri kalanlar dökülmez" sözünü duyar duymaz "yalancıyıı?" deyip hemen telefonu cebimden çıkarıp nete girdim... "

ben de bilimsel bir makale bekliyorum bu cümle sonrasında. ne olduğu belli olmayan bir ekran görüntüsü çıktı karşıma.

evet evet bizim kayınçonun da 28'e kadar dökülmüş sonra dökülmemiş.
  • çok bilinmeyen, şaşırtan bir şey degildir. genel olarak saç dökülmesi bu yaşlardan sonra yavaşlar.
  • doğru olmayan önermedir.

saç dökülmesi sürekli devam eder; bu günde 100-200 tel arası ise normaldir.
  • 27-28 gibi homojen bir kayıp yaşadım. 3 senedir stabildi, 31 yaşında küçük bir homojen kayıp daha yaşadım. yani 28den sonra da oldu benim için.