• birim kıl (greft) fiyatı oralama 1 euro, toplam ücreti ise kellik düzeyi ve pazarlık yeteneğiyle korelasyonlu operasyon. (bkz: saç ektirmek)

  ileri yaşlarda erkeklerin %50 sinin saçı beyazlar. diğer %50 sinin de dökülür. yanlar ve ense bölgesi hastalık olmadığı sürece dökülmez. saç dökülmesinin asıl sebebi genetiktir. fue, fut ve son olarak dhı no touch enseden alınan kılları kopyala/yapıştır olarak değil de kes/yapıştır olarak uygular. ama sizden saç alınan verici bölge (donör) farkedilemeyecek miktarda alınır. başka birinin saçı olmaz, olursa bunun adı saç ekimi olmaz, protez saç olur. omuz, göğüs kılları ise kalitesizdir, tercih edilmez.

  dünyada son yıllarda kök hücre yöntemi konuşuluyor ama o da sihirli değnek değil, tsubasa gibi saçlarınız olmuyor, birim kareye ekilen kıl miktarı 2 katına çıkıyor gibi düşünün.

  dhi no touch (kısaca dhı) yöntemi ise yeni; ameliyatsız, ağrısız, ceyda şener isimli dr yapıyor nişantaşında 6 bin euro filan, sitesinde yazdığına göre wayne rooney de bu yöntemi kullanmış)

  7. dereceden kelliği olanlar (üst taraf tamamen gitmiş) ve ense bölgesi çok gür olmayanlar için saç ekimi olmaz. olur, ama olmaz.

  birim fiyatı 5 - 20 euro olan alvi armani diye bu işte baya iddialı biri de varmış l.angeles ta.
 • (bkz: filmekimi)
 • saç eylülü ve saç kasımı arasında kalan dilim.

  şaka bir yana, bunu izleyin:
  https://www.youtube.com/watch?v=1xam2bznjow&t=718s
 • saç ekimi nedir?
  elin kolun bağlandığı, gücün varolan duruma alışmak dışında hiçbir anlamının kalmadığı, beynin geçmişe dönüp bolca ‘keşke’ sarfettiği elim durum. insanın bir şeyi çok isteyip elde edememesi, haçbirşey yapamaması durumunda bünyede ortaya çıkan kemirgenimsi vaziyet. umutsuzluğun bayram ettiği, hayatın omuz başlarına çöktüğü, sol yanına koskoca boşluğun gelip yerleştiği an. ne yapsan olmaz. bir çeşit karada boğulma hissi. içindeki boşluğu dolduramayıp o boşlukta kaybolmak. hangi yöne gideceğini bilemeden bir çıkmazın ortasında öylece kalakalmak. an gelir, bütün söyleyeceklerin ve yapacakların bir tüy kadar hafif kalır karşı terazide. bir mucizeye bağlarsın umutlarını. çare arayan düşüncelerin yetersizliğiyle küçülür beynin. ihtimallerin tükendiği, harıl harıl çalışan beynin ve bünyenin hiçbir işe yarayamadığı an… insanı çocukluktan çıkarıp büyüten, özgürlüğü müebbet hapis cezasına çarptıran durum. iç hesaplaşma, kendi kendini yine kendi vicdanının insafına bırakıp tekrar tekrar kendine acıma, kendine acıdığın için de kendine acıma, bu kadar güçsüz olabileceğine inanmadığın tablo. bir umut bekler durursun. insanın zınk diye kaldığı an…. çaresizlikten bahsediyoruz. şu olayları düzeltmek adına yapacak birşey bulamama durumu. bütün yolların kapalı olması ya da kapalı olduğunu sanmak. herşeye rağmen: ‘yaşamaya değerdi’ diyebilen kurtulabilir ancak. çareyi herşeye rağmen devam eden, kimseyi dinlemeden akıp giden hayatında arayarak. bir şeyi takıntı haline getirecek kadar çok istemekle başlar. belki de en güzeli ‘akışına bırakmaktır.’ ne demişler: su akar, yolunu bulur. biraz sakin ol, akışına bırak. zira çaresizlik bazen en iyi çarenin habercisidir. bazı durumlarda kişinin en güçlü olduğu anı tanımlar, bazen de haddimizi öğrendiğimiz andır.

  saç ekimi mağduru vatandaş forumlardan birine yazmış bunu, üzüldüm lan.
 • "dünyanın saçını baştan çıkarır" gibi harika sloganlarla gündeme gelen eylemdir. maden olan yerde ot bitmezmiş söyleminin tarihe karıştığı olgusunu doğurur.
 • birçok özel hastanenin "estetik kliniği" mevcut. saç ekimi yaptıracaksanız, bu hastanelerin hijyenik ve yetkili doktorlar tarafından uygulama yapılan kliniklerini kullanın. 2 bin lira fazla verin ama abuk subuk saç ekim merkezlerine gitmeyin...
 • 25 senedir erkek tipi saç dökülmesi problemi olan * birisi olarak yaptırmayı kesinlikle düşünmediğim, yaptıranlara ise kıçımla gülmekten kendimi alamadığım şarlatanlık. nasıl bir takıntı yapılmışsa bu kıl, tüy meselesi illa ki kafasında taşımak zorunda hissediyor bir çok insan bu tüy yumağını. oysa insanı primat kuzenlerinden ayıran çok belirgin bir farklılıktır kıl, tüy, yün azlığı. yani kel insanlar evrimde saçlı olanlardan bir adım ileridedir. zaten kılda keramet olsaydı keçiler evliya olurdu.
 • (bkz: golf bölgesi)(bkz: golfler)
 • istanbul çevre hastanesi'nde yaklaşık 3 bin tl'ye yapılan operasyon.
 • kenan imirzalioğlu nerede saç ektirmiş bileniniz var mı
hesabın var mı? giriş yap