şükela:  tümü | bugün
  • saç kokusuna dayanamayan özellikle uzun saçli tiplere yavsayan,hatta kullanilan sampuan markasini tahmin ederek dumur eden insan türü
  • yerlere düşen saç tellerini biriktirir bu tipler. sevgilisinin uzun düz saçları varsa saatlerce tararlar ve sohbet sırasında konu hep saça gelir anlamsızca.
  • kıl ve tüy formatı herşeye fetişebilecek zihniyet.
  • kar$ı cinsin saçlarından fazlasıyla etkilenme durumudur. kriterleri ki$iden kişiye göre deği$ir ama saçlar bakımlı ve dikkat çekiciyse saç feti$isti kişiye mükemmel bir haz verir. dokunmak ve hissetmek ise olayın katarsisidir.
  • uzun saçlara karşı duyulan aşırı ilgidir. rengi türü farketmez. zor bir durumdur. sevgilisi seçimin de en büyük kriter budur. kişi ne kadar güzel olursa olsun saçı uzun değilse benden uzak dursun misali.
  • avrupa yakası gaffur.
  • kadınlarda da gördüğüm şeydir. en son saçımı elleyen kişi kendini kaybetmiş diplerini falan çekiyordu az daha sevişmeye gidiyordu olay sanırım saçımla oynanması mutlu ediyor sonuçta şefkat ve şehvet geçişini çok iyi yapıyor. dokunma hislerini tek tek ayırt edebiliyorsun az uyarılınca. hani saçı sert çekerken anlıyorsun kadının hangi pozisyonu düşlediğini neyi istediğini. uzun olmasına gerek yok bazen küt, bazen uzun ama oldukça sağlıklı görünen saçları hep bir adım önde gördüm ama bele uzanan saçları bir sevemedim kadınlarda. herhangi bir fetişist olmak istiyorum ama olamayacak gibiyim de.
  • en masum fetiştir herhalde*.

örneğin bende iki tane modele karşı bu var. birincisi kısa(çene hizası) küt saça duyduğum aşkı anlatamam. yalnız iyi bakımlı ve dümdüz olması gerekiyor. ikincisi ise pek çok kadının denediği ama çok azına yakışan kahkül. çok ama çok az kadına yakışıyor bu saç modeli. yakışana da tam yakışıyor.

*bazıları kadınların saçını da kokluyor. bu fetiş içinde gelen bir paket değildir efendim, sapıklıktır bu.
  • benim bu. saçınız dümdüz yumuşacık koyu kahverengi/kestane ise benim için dünyanın en güzel kızısınız.