şükela:  tümü | bugün
 • dünyayı size dar edecek cinsel istek.

  düşünün bir ortamdasınız, bar gibi, kafe gibi, toplantı gibi saçıyla oynayan bir kadın gördüğünüz anda kitleniyorsunuz ona. kim olursa olsun, güzel, çirkin, esmer, sarışın hiç farketmiyor kitleniyor ve sürekli saçlarına bakıyorsunuz. istiyorsunuz o kadını, kimse umrunuzda olmuyor o sırada. düşünün bu hale gelebiliyorsunuz.

  yanınızdaki kadına neler yaparsınız; saçlarıyla oynarsınız, koklarsınız, uyurken onlarla uyursunuz, yani gözleriniz hep saçta, her muhabbetinizde bir saç lafı geçer. sevdiğiniz şekle göre kestirmesini istersiniz. mesela ben hep küt kestir diye söylenirdim ve başarırdım.

  koku da ayrı meseledir, yani güzel kokmalı saç hatta artık koku almakta öyle bir noktaya gelinir ki şampuanını bile tahmin edebilir.

  zindan olunan kısmı ise bunu kimseye anlatamazsınız, öyle bir hıyarlık yaptığınız taktirde tiklilere yapılanlar size de olur kadın arkadaşlarınız karşınıza geçer saçıyla oynar, saçlarını tarar, nasıl kestireyim diye size sorar, rengini sorar, koklatır tanrım neler neler ne eziyetler siz içinize patlarsınız.
  sevgilinize dahi söyleyemezsiniz (ki söylemeyin) tahminimce eğer kıskanç bir kadınsa şayet; ona bakma, buna bakma, şunu yapma, suraya gitme, gözümün önündesin ooo neler neler vardır saklamasını iyi bilin.
 • bir parafilidir. "hair fetishism, hair partialism, or trichophilia is a partialism in which a person sees hair, most commonly head hair, as erotic and from which the person experiences sexual arousal. arousal may occur from seeing or touching hair, including head hair, pubic hair, axillary hair, chest hair, or fur. head hair arousal may come from seeing or touching very long or short hair, wet hair, certain colors of hair or a particular hairstyle. pubic hair fetishism is a particular form of hair fetishism."
  "references to hair fetish can be found in ancient empires. ın norse mythology reference to the fetish is in the story of sif, thor's wife and goddess of fertility, who is admired for having beautiful pure gold hair.
  hair has been a symbol of beauty, vanity and eroticism. ın the story of rapunzel by the brothers grimm published in 1812, there is an analogy to the beauty of rapunzel's hair with the story of a young woman with blond hair who is locked in a tower room, with the only way to reach her is to climb the tower on her long hair.
  ın religious societies like christianity, tonsure was customary and involved the cutting or shaving the hair from the scalp (while leaving some parts uncut), as a mark of purity of body.
  proteans are unpredictable, subtle, often subconscious, flirting signals, such as a woman touching her hair when first meeting a man. some people subconsciously play with the strands of their hair when they are nervous."
  hair fetishism
 • offf sanırım bende de var bu fetiş. saçı güzel olan bir insanın her şeyi bana güzel geliyor.
 • bendeki biraz daha degisik. baskalarina karsi degil de kendi sacimin fetisistiyim ben sanirim ya:( baska bir seyi bu kadar sevemem galiba, cogzel. hep oynayip sevesim geliyor.*
 • ben yinede koltuk altı ve ayaktan yana kullanacağım fetiş hakkımı..
 • arkadastan sonra turkiyede 2 olabilirim kıpkızıl sırma saça aşığım
 • habunlardan sonra ucuncu olabilirim kellere bayılırım.
 • doğal kıvırcık ve dalgalı olarak ruhumda yer etmiş fetiş. ama organik olacak, perması, su dalgası amatörü eğlendirir.
 • fetişim var mı bilmiyorum ama uzun dalgalı saçlara bayılıyorum.