şükela:  tümü | bugün
  • paptya suyu sürüp güneşe çıkmakla da yapılabilecek hadise.
  • genelde mis gibi kumrallıktan sarışınlığa geçiştir. her kumralın kaderi bir gün sarışın olmaktır. sonrasında da "o kumral halimden eser yok şimdi, ızdırap içinde sarışın şimdi" dersiniz.
  • papatya suyuna oksijen ilave edip saçınızın rengini açabilirsiniz ancak akabinde hızlı bir şekilde kafanızda gezdireceğiniz bir çalı süpürgesinin de sahibi olursunuz. aman diyeyim.
  • farklı boyalarla saç rengi açılıp istenilen forma kavuşturulabilir. mesela vitalin 7.0,8.0 ve 9.0 karışımı inanılmaz derecede birbirini açıyor ve tatlı bir renk elde ediliyor.
  • bira sürerekte yapılabilen hadise..

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • zamanla oluyor özel bi' şey yapmanıza gerek yok.
  • bir üstteki arkadaşın önerdiğine benzer 'extrait dora' isimli bir sprey kullanarak sinirimden delirdiğim olay. gerizekalı bir şahsın 'saçın alt taban rengine göre açıyor' yazılı yorumuna güvenerek aldım. benim saçım koyu küllü sarı, ama öyle bir küllü ki gri gibi. fakat bu sadece 1 ton açmak için aldığım ve 3 kez kullandığım sprey 1 ton açtı açmasına ama tonumu değiştirdi. ben bekliyorum soft sarı, bu geldi bana turuncu-altın ışıltılı sarı. yahu nasıl becerdi gerçekten bilmiyorum. 1 ton lan alt tarafı, nasıl bu tonun o hafif turuncu efekti gider diye napsam bilmiyorum. bir kere daha sıksam diye düşündüm, iyice turunculaşabilir, sıkmasam böyle kaldım, papatya suyu sürüp güneş altında hunharca durup biraz daha açsam o yansıma azalırmı diyede düşünüyorum. bilen arkadaş varsa yeşillendirsin allah rızası için.
  • esmer guzeli kiz arkadasin heves edip kalkistigi hatadir. etraftan eskiye gore daha fazla pozitif etki aldigini, herkesin donup baktigini soyleyerek kendisini mutlu hissediyor. kalbini kirmamak icin yakin cevresindeki ben dahil herkes susuyoruz, hevesinin gecmesini bekliyoruz.

esmerseniz aman diyeyim kalkismayin. "ama beyonce yapti, rihanna yapti" demeyin, onlarin kuaforleri isinin uzmani, seans basina binlerce dolar aliyorlar. sizin mahalle kuaforunde olmaz o isler. ayrica sizin de bir beyonce ya da rihanna olmadiginiz gercegi de var ki, hicbir kadina soylenmez.

sacinizda beyaz yoksa boyamayin zaten, dogali en guzel. beyazlayinca da dogal rengine yakin boyatin. macera aramayin, erkeklerin en son baktigi yerlerden birisidir sac, sozume inanin. ha eger lezbiyenseniz, o zaman risk alip sacinizi maviye boyatin*.
  • esmerim diye kendini melez siyahilikte olan rihanna ve beyonce ile karşılaştırıp bi ayarlamalara girmemek lazım. bi de herkeste bi uçtan açılmış saç rengi, eskiden "dibin gelmiş" derdik sarı saçlılara, şimdi moda oldu
  • esmerseniz yapmamanızı tavsiye ettiğim hededir. çürük muza dönersiniz.