şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
  • ulan aynı şeyi düşündüm bugün. papaz gibi dolaşacağız ortalıkta. skseler gitmem amk.
  • allahtan evde kendi tıraş makinem var da böyle dertlerim yok
  • 5 yıldır kendi saçımı kestiğim için sahip olmadığım sorunsal.
  • ben cumartesi günü berbere gidip sakal tıraşı oldum:(

cumartesi günü bu kadar vahim degilmiydi durum?

bugünde abim aradı babamı evde tutamıyoruz berbere gitmiş dedi

bu genetik bir durum olabilir mi? berbere gitmeden duramayan bir kromozom mu var acaba?
  • (bkz: moser)
  • tabiki evde keseceksiniz. hiç mi komando filmi izlemediniz.
    amme hizmeti şu makineyi öneririm eğer bu işlerde acemi iseniz
    remington hc4250

ekleme: paylaştığım linkteki ürünleri tüketmişsiniz. ürünün fiyatı da zam getirtmeyi başarmışsınız. 250 tl civarıydı ürünün fiyatı. başka sitelere bakınız.
  • yeni berberim geliş gidiş eşim olacak gibi. zaten standart saç kestiren biriyim. berberimi değişse de şekil aynı. şimdi farkettim ki ben berbere boşuna para veriyorum.
  • yarım saate bir ellerini yıka eller artık kuruluktan ve kızarıklıktan paspas haline gelsin, dışarıda maske tak insanlardan 2 metre uzak durmaya çalış vs. sonra berberin biri gelsin kılları dağıtan fırçayı yüze boca etsin.
  • ilk vaka açıklandığı günün ertesinde tıraş olarak bu sorunsalı ötelemeyi başardım. lakin şu an saçlar uzuyor, yakında orman kaçkını gibi olacağım sanırım.

edit: imla
  • 1 seneyi aşkın süredir kendim saç traşı olduğum için beni pek ırgalamayan durum.size de tavsiye ederim ben şekilli şukullu saç traşı olup bir sürü para bayılıp corona riskini de göze alıcam derseniz orası ayrı konu.ayda bir cırt vuruyorum 3 e miss oluyorum.yürü be philips.
269 entry daha