şükela:  tümü | bugün
  • gün içinde birkaç kez "acaba bana kızıl/koyu kestane/siyah/sarı/mavi/mor nasıl gider" diye düşünmekten kendini alamaz ama ne denli üşengeç biri olduğunun da farkında olduğundan ve haftada bir gittiği kuaföründe on beş dakikadan fazla kaldığında içine fenalıklar geldiğini bildiğinden düşüncelerini kendine saklar. soranlara "doğallıktan yanayım yea" der.
    yok ya bi arkadaşım değil, benim bu.
  • benimle aynı tarikata üye olan kızdır.

hatta daha radikali olan ben, saçları beyazlayınca da boyatmayacaktır çünkü beyazlayan saçın da çok güzel durduğunu düşünmektedir.
  • varsa bu kadar iddialı biri buyursun doğal olmayan herşey beni itiyor
  • erkek halimle ben bile boyuyorum saçlarıma aklar düştü. çok da irdelenmeyecek bir durum isteyen istediği renge boyasın, isterse gökkuşağı gibi gezsin, siktir edin siz bunları kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle takılın.
  • saçlarının kendi renginden başka rengi yakıştırmayan kız da olabilir. beyaz tenliyim, nötr alt tonluyum ona rağmen çoğu kızıl ve sarı tonlarını denesem maymuna döneceğim konusunda adım gibi eminim.

ailem olsun ofistekiler olsun o kadar tavsiye verdiler ama hiç içimden gelmiyor. kuaför parasını kıyafete, ayakkabıya, çantaya, makyaj malzemesine yatırmak daha mantıklı gibi benim için.
  • 1. (bkz: gülten kışanak)
    2. ben.
  • yoktur.
  • saçının rengi güzel olup değiştirmek istemiyor olabilir. boyanın zararlı olduğunu düşünüyor olabilir. cesaret edemiyor olabilir. parası olmayabilir. saçı boyalı kızdan pek farkı olmayan kızdır gözümde.
  • benim. makyaja karşı olmamdan mütevellit saçta da boyaya tahammül edemem. kendimi değiştirmekten hoşlanmıyorum, olduğum gibi seviyorum.
  • saçlarını çok seven, kıyamayan bir arkadaşım var. asla boya sürmüyor, yavrusu gibi bakıyor kızcağız.

belki böyle bir şeydir.