şükela:  tümü | bugün
 • saçını kısa kestiren alman bakanı, erkek zannedip kendi bakanları el sıkıştı diye yaygarayı koparan iran resmi televizyon kanalıdır.

  türkiye'de de bu kanalların izdüşümü vardır. örneğin gta şifrelerini darbe şifresi zannedip özel haber yapan, google'ın 1 nisan şakasını gerçek sanıp "devrilmeyen bisiklet" haberi hazırlayan, tavukları asker gibi eğiten çocuk videosunu ciddiye alıp detay haber hazırlayan bir kanal mesela...

  bunun akit tv'si de var ki anlayan anlar zaten.
 • yaptığından kesin çok da utanmayan televizyon kanalıdır. ya erkekler saçı kısa diye erkektir bu dünyada ya da kadınlar saçı uzun diye. ya da saçı açık kadınlar zaten or**** oldukları için konu en baştan kapanıyor. çok da düşünmemek lazım.
 • bu nasıl haberciliktir, bu nasıl cahilliktir dedirten tv kanalı.

  hadi kadının görüntüsü erkeğe benziyor anlarım da kadın sıradan bir kadın değil, koskoca bakan. yani cinsiyetini saçının şekline göre bilmezsin. sen nasıl habercisin de kendi bakanının görüşmeye gittiği kişiyi bilmezsin. kadın bakanı topa tutup gol atmaya çalışırken kendi kalelerine öyle bir gol yediler ki anlayamazsınız (bugün çok fazla futbol muhabbetine maruz kalmanın eseri olarak gol örneği içime işlemiş sanırım).

  bir de ülkeyi gaza getirip kendi bakanlarının üzerine saldırtmışlar.

  kadın bakanları var ne güzel ama bakan da olsa kadının adı yine yok.
  kadın olmak zor!