şükela:  tümü | bugün
  • yazin yapacagim. hatta usturaya vurduracagim ki gur ciksin saclarim
  • corona günlerinde yaptığımdır. kafamda ben olduğunu bunca yıllık hayatımda öğrenmem de duygulandırmıştır aynı zamanda.*
  • dün aldığım makinayı bugün test edeyim derken bir anda saçları sıfıra vurdum. yetmedi bide üstüne traş köpüğü sıkıp jiletle kazıdım. hayatımda ilk defa böyle bir şey yaptım. 1 numara iyidir.
  • şu sıkıcı günlerde aklıma düşen aktivite.
  • yarinki sonucum temiz çıkarsa yaptığım totemden ötürü sakalı ayni sekil vuracağım 3 haftadır kafayı yiyordum hadi bakam.
  • yapmayın sakın. yaptım ve aynaya bakamıyorum günlerdir.
  • ben de yaptım geçen hafta, ama şu an çok alıştım.
  • 2009 ocak ayında yapmışlığım var. kuaföre ilk gittiğimde kesmek istemedi. tj hanım depresyonda falan değilsiniz değil mi ? diye sordu değilim dedim. neden kazıtmak istiyorsunuz diye sordu? dedim her zaman merak ettiğim bir şeydi. o zaman bu gün gidin yarın gelin gerçekten saçınızı sıfıra vurdurmak istediğinize emin olayım. hakikaten de ertesi gün oradaydım ve saçımı sıfıra vurdurmuştum bile. benim için çok güzel bir deneyimdi. bana çok yakışmıştı. belki tekrar denemek ister miyim ? evet isterim ama galiba artık cesaret edemem.
  • korona yüzünden bir gece ansızın yaptığım eylemdir. pişman değilim, zaten genelde hep 3 numara takılıyordum pek fark olmadı.
  • benim için asla gerçekleşmeyecek bir olaydır. saçımı çok seviyorum. saç gerçekten insana kendini iyi hissettiriyor ve saçımı sırf bu yüzden uzatıyorum.