şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başını kapatana özgürlük, saçını boyatana disiplin. iki yüzlülüğünüz mide, hatta miğde bulandırıcı.
  • çocuğum yok, olursa da bu devletin hiç bir okuluna vermem.

sen kimsin lan bir insanın bedenine karışıyorsun. türban takınca özgürlük saç boyatınca "la git".

zaten yerlerde olan eğitim sisteminnin akp dönemiyle birlikte beyin üstü çakılmaya devam ettiğinin kanıtı bir video.
  • eskiden olsa müdüre hak vereceğim, ancak şu anda öğrenciyi haklı bulduğum olaydır.
    şimdi sakal, saç, başörtü gibi unsurlar serbest iken bu öğrenciyi saçını boyattı diye okuldan atmak öğrenciye haksızlık oluyor.
  • muhabirin sorusu yardı gök kuşağında sarı mı olmak istedin? ahhahaha
  • 9 yıldır milli eğitim camiasindayim arkadaşına çakmak gazi içirip ölümüne sebep olanı,öğretmenin çantasından cep telefonu çalanı,okul çıkışı öğretmenin kafasını yaranı okuldan at(a)madilar da saçını boyayani mi atmışlar.olacak şeyi söyleyeyim müdüre soruşturma açılacak muhtemelen kurum değiştirecek ama o çocuk o okula devam edecek.
  • yapılan gayet doğru denmiş de, öğretmen bıçaklayan adam disipline bile gitmiyor be kardeşim! şu genç saçını boyatmış çok mu? 11. sınıfmış, büyük ihtimalle artık kişilik olarak oturmuş, sakin, efendi çocuktur zaten. öğretmenini bıçaklasa daha mı iyiydi?

gerçekten, siz okulları ne zannediyorsunuz acaba? köklü olanlar hariç hemen hepsinin içi boş boş!! eğitim yok! müfredat kof! disiplin yönetmeliği sirk yönetmeliğinden hallice! saçlarını boyasalar ne, boyamasalar ne?!
  • derhal görevden alınması gereken bir müdürü açığa çıkarmış olaydır. düpedüz terbiyesizlik ve insan hakları ihlalidir. bu müdürü burada savunan kişilerinde kılık kıyafetine iş yerinde karışılması dileği ile.

okul askeriye değildir.
  • saçmalıktır. ortaokul zamanlarımda saçımı kestirmediğim, uzun olduğu için arkadaşımla beraber okula alınmadığım gün aklıma geldi. sınıflara girerken de ayakkabı kontrolü yapılırdı, spor ayakkabısı olanlar alınmazdı. okul hayatı hapishane hayatından farksızdır. akranlarınız tarafından gördüğünüz bol bol zorbalık da cabası. keşke okulla bitse her şey, okul bitince bir de iş hayatı denen şey var.
  • hey gidi hey , gücü yeten yetene olmuş gene. çocuk haklı kusura bakmayın.

hoş biz okurken saçımızı boyatsak müdür makasla dalardı orası da ayrı.
  • saçma sapan uygulama, saçma sapan yönetmelik. koskoca milli eğitim bakanlığı'nın işi gücü kalmamış çocukların saçını boyama ihtimalini dert etmiş.
    bizim orta yaşlılar da kendi kuyruk acılarını hatırlayıp bunu savunuyorlar.
    nolacak çocuk saçını boyasa? nolacak kulağına küpe taksa? senin hayatında ne değişecek. sikik.
    örften adetten gelenekten görenekten bıktık. saçın renginin disiplinle ne alakası var? belli ki anası babası sakınca görmemiş.
    sana ne lan sana ne?
    gençlik çürüdü sizin yüzünüzden.
    kendi çektiklerini unutup hemen şimdiki gençler lololo biz böyle miydik lalala? kes sesini az bi sus.