şükela:  tümü | bugün
  • bülent ersoy'un asker arkadaşıdır.
  • esra ceyhanla da davalıdır çünkü kardeşini programa davet eden esra ceyhan görevini yaptığı için, program hakkındada “önü yoktan, sonu b.ktan bu program, bu hokkabazı aklamaya kafi gelme... ah be esra, isa’dan yana mısın, musa’dan yana mı? ahırkapı feneri gibi hem yanıyor hem dönüyorsun. yanar döner kumaş gibisin” gibi laflar söylemiştir
  • güne gülerek başlamak için düzenli olarak okuduğum kişi.

http://www.sacitaslan.com/…b=yazarlar&op=yazar&id=1 adresinden tüm yazılarına ulaşmak mümkün, bir örnek vermek gerekirse "... bu şerefsiz takımı meydanı eskisi gibi şerefsizlerin elinde zannediyor. her defasında uyarıyorum artık bağımsız internet medyası var… el etek öpme devri bitti. en ufak yapacağınız şerefsizlik anında yüz binlerce kişi tarafından okunuyor."

elin adamı site açmış kendine, "bağımsız internet medyası" olmuş, gelene geçene giydiriyor eşrefince, işe bak, bir şunlar gibi olamadık.

adamın sitesi de yazıları da birbirinden garip.
  • kulis arkasında buz kovasına çiş yapılması durumunu "sonrasında maksim bitti" diye açıklamış fani. sacit beyciğim bebekliğiniz o kulislerde geçmedi mi? solist odası ile sahne arkasının arasında fersah olduğu dönemlerde, buz dolu kovaya işemek eski bir çözüm değil mi? bunun ayıbı mı vardı yoksa bu teknik gereklilik durumunda bulunmuş iyi niyetli bir cin fikir miydi? kime saygınız sevginiz kaldıysa hani yaşayanlardan onlara sorsanız da anlatsa size bunun masum bir gereklilik olduğunu.. bilmiyorum okuyor musunuz buraları umarım okuyorsunuzdur. o günleri hala hatırlayan ve yaşayanlar var. bekleyin onlar ölsün sonra iyi anılardan facia yaratın.
  • enteresan açıklamaların mucidi. konuya bir yerden başlar, diğer yerden bitirir. ajda pekkan'dan konuyu alıp; türkiye'nin gayri safi milli hasılasına ışık hızıyla geçiş yapabilme kapasitesine sahip insandır. fazla açık sözlüdür kanımca. babasına kini de büyüktür. her hafta bomba bi açıklama yapması nedeniyle kendisine saygı duyuyorum bir magazinsever olarak. magazin dünyasının kendisine ihtiyacı var. bunun bilincindedir umarım.
  • annesini de kaybetti, başı sağolsun.
  • twitter'da onune kim gelirse saldiran, agzini bozarak konusmayi marifet sayan zat. erol kose bile fikrine ortak olmayanlara boyle kabalasmiyor. ayip dogrusu.
  • an itibariyle beyaz tv'de erol köse'nin dayak yemesi konusunda okan bayülgen'e kızan şahıs. seda sayan ile köse'yi biraraya getirdi diye. komedi.
  • asker arkadaşı olan bülent ersoy'un askerden bir süre sonra* babasının sevgilisi olduğunu bizzat kendisi açıklamıştır. bir insanın cici annesinin bülent ersoy olmasını geçtim, insanın asker arkadaşını birden cici annesi olarak karşısında bulması benim ve bir çok insanın idrak sınırları dışındadır. gençliğinde böyle bir durum* yaşadığı göz önüne alınırsa, kendisinin bugün sergilediği çemkirik davranışlar gayet normaldir.