şükela:  tümü | bugün
97 entry daha
  • kıvırcık saçlarımla bir kaç ay önce cesaret edip, sonuca bayıldığım olaydır.

bu fikri asıl kafama sokan (bkz: keri russell)'ın felicity dizisindeki şahane gülüşünü düşünüyordum hadi yap yap diye beynimin içinde zıplayan nöronlarımı zor sakinleştiriyordum. bilseydim yıllar önce yapardım.

tek dezavantajı uzadığı çok belli olduğu için kısa aralıklarla kuaföre gitmek zorunda kalınıyor.

eğer ufak ve düzgün bir kafanız varsa aklınızda kalacağına mutlaka deneyimleyin.
  • charlize teron saçı ile benzetilmesi mümkündür.
    saçlarınızı hele ki kıvırcıksa uzatmayınız. kesiniz. bir ömür kolay kullanımı ve doğal canlı görünümüyle saçlarınıza sadece siz değil etrafınızdaki herkes aşık olacaktır.
    not: kendimden biliyorum.
  • yaklaşık olarak 5-6 yıldır yaptığım şeydir.

hatta saçlarını uzun süre kısa kullanan kadınlar bilirler ki, saç biraz uzayıp da enseyi geçsin, darlanmalar başlar. ne şekil vereceği şaşılır. bunun dışında; kolaydır. ergonomiktir. taşıması rahattır. sanılanın aksine her zaman o büyük buhranlar sonrası alınan bir karar sonucu gerçekleştirilmez. masrafsızdır. saç sürekli kesildiği için, tabiri caizse, parıl parıl parlar. tutuşması zordur???!!! bazı kışlar kulakları üşütebilir ama şapka takılır, gocuk giyilir.