şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sevgili, muhterem ekşi sözlük yazarları;

  çoğumuzun fark ettiği üzere, ekşi sözlükte son zamanlarda günde en az 8-10 adet saçma sapan başlık gündeme bizzat yine bizim tarafımızdan taşınıyor.

  her ne kadar bireysel olarak bu başlıklara yazmama kararı alsam bile artık bu durum gün be gün bireysel eylemden çıkıp, kitlesel bir eyleme ihtiyaç duymakta.

  her gece libidosu yükselen en fazla 80 ıq sahibi bazı yazarlar tarafından açılan başlıklar, gündüz vakti de açılmakta (şu anda bir örneğini gündemde görebilirsiniz) ve büyük infial yaratmakta. nedendir bilinmez ama bir biçimde cevap da almaktadırlar.

  yıllardır yönetime yazdık, cevap alamadık. troll denilen bu ergen insanlarımız maalesef herhangi bir yaptırıma maruz kalmamaktadır.

  bundan sonra yapılabilecek en mantıklı hareketin bu başlıklara yazmamak ve infial yaratacak herhangi bir başlık görüldüğünde bu başlığın (bkz: saçma başlıklara yazmıyoruz kampanyası) 2. entry olarak bknz şeklinde duyurulması taraftarıyım.

  naçizane güzel sözlüğümüzün her gün ulaştığı insan sayısına bakarak, tekrardan eski kalitesine bir nebze de olsa kavuşturmak için sizlerin pek mühim desteğini beklemekteyim.

  let's make ekşi sözlük great again

  tanım: bir ekşi sözlük başlığı.
 • ...