şükela:  tümü | bugün
  • asla hiçbir entry'sinde küfür, hakaret vs barındırmayacak olan ve mutlaka sözlük formatına uygun entry'ler girecek olan yazar.

umarım güzel sözlüğümüzdeki küfürlü entry'ler azalarak biter.

umarım dünyaya barış gelir.
  • beşiktaş tarafından dübüründe derin yaralar açıldığı için sürekli beşiktaş ile ilgili entryler giren başarısız troll. ekrana yazdıklarınla 31 çekeceğine onların çıktısını alıp bir tarafına sokarak daha fazla zevk alabilirsin.
  • yani kendisi hakkında zaten nicki ne olduğunu yazmış, çok kayda almaya değmez ama yazayım

benim “no mames” ile aynı kişi olduğuma dair çok kuvvetli deliller olduğunu yazmış, aynı kişi olduğumu ispatlarlarsa hesabımı ispatlayan kişiye bırakacağım

o göte sahipse bekliyorum delillerini ve sonucunda ispatını. yoksa kendisi ne yapar bilmiyorum.
  • 30 yaşın üstündeyseniz ve beşiktaş’lıysanız engelleyin rahat edersiniz...
  • beşiktaş düşmanlığı üzerinden prim sağlamaya çalışan troll.
    (bkz: hele otur bi soluklan yiğenim)
  • bunun muhtemelen bir ya da birkaç hesabı daha var ve sadece beşiktaş trollüğü yapmak için ayrı bir hesap açmış. şu işsizliğe ve takıntı haline getirdiği şeye bakar mısın?

allah şifa versin. yazık valla... bu da birisinin çoluğu-çocuğu-yakını-dostu sonuçta... üzülmemek elde değil.
  • (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

sürekli aynı başlıklara -ki genellikle şenol güneşle ilgili olanlar- entry girip zırvalıyor. bence trollük için yapıyor bunu. neyse ben engelledim hacım.

adetullahtandır: musleraspor
  • gereksiz bir yazarımsı, bakmış beşiktaş düşmanlığı prim yapıyor sözlükte bu yoldan yürüyeyim demiş ama çok basit kalmış. çok nadir yazar engellerim ama bunu engellemekte tereddüt yaşamadım.
  • şenol güneş başlığına 14-15 ekim arası 6 giri ekleyen

beşiktaş taraftarı başlığına 12-15 ekim arası 7 giri ekleyen

beşiktaş başlığına 11-15 ekim arası 12 giri ekleyen

beşiktaş jk başlığına 14-15 ekim arası 2 giri ekleyen

fikret orman başlığına 12-15 ekim arası 2 giri ekleyen

yusuf namoğlu başlığına 12-15 ekim arası 10 giri ekleyen

beşiktaşlı çeşitli futbolcu başlıklarına da son bir haftada çifter çifter giri ekleyen, ki adriano correia clarodakilere bakın çok komik, yazar.

düzeltme: adriano'nun başlığına bugün girdiği şeyi silmiş. "tam 10 gün sonra 35 yaşına girecek" girisini neden sildin? 4 günde bir girmeyi mi planlıyordun?

son bir haftada 116 girisi var. yukarıda 39'unun dökümü var. 20 kadar da beşiktaşlı futbolculara yazmış olmalı, ama vaktim yok sayamıyorum.

sorsan galatasaraylı ama galatasarayla ilgili iki üç girisi ya var ya yok. onlarda da beşiktaş'a laf sokmakla meşgul. hatta milli maç dolayısıyla girdiklerinde de beşiktaş'a laf sokuyor.

geri kalan girilerinde de milli maçlardaki gol dakikalarını, korner ve kart sayılarını yazmaktadır.

kısaca başarısız bir troll denemesidir. sözlüğe kattığı hiçbir şey yoktur. sadece gereksiz trafik yaratmakta, beşiktaş taraftarlarını kışkırtarak cevap niteliğinde giriler yazmasına ya da galatasaray başlıklarına giderek karşılıklı nefretin tırmanmasına sebep olan yazardır. uçurulmalıdır.