şükela:  tümü | bugün
  • saçtan sabıka teşhisi yapabilen polis

konya'da meydana gelen olayda, 17 yaşındaki bir genç üç kişi tarafından darp edilip, ardından bıçaklanması neticesinde, gelen ambulans içerisinde ilk müdahalesi yapıldığı esnada sivil polis ile arasında geçen konuşmada, polis sabıkasını olup olmadığını, daha önce karakola veya çocuk şubeye düşür düşmediğini soruyor. çocuğun olumsuz cevabına saçların öyle demiyor diyen polistir.

bir arkadaşım bir gün saçlarını kazıtıp gelmişti hayırdır lan dediğimde abi ne dert kaldı ne tasa dedi, lan şimdi anlıyorum adamın derdini.

neyse ne tür polislerin eline kalmışız, ama ne yaparsınız bunları oralara getirenler her daim biz kimsenin kılık kıyafetine karışmayız der ardından ama böylede olmaz ki, öylede giyinilmez ki, der ve işlerinden ederlerse, o zihniyetin polisi de kendinde o cümleyi kurma cesaretini bulur. iran'da var ya şeriat polisimi neydi adı, bizde de yakında kurulması beklenen polistir.

ama anlıyorum bunları, kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. sağında solunda hep kapalı türbanlı eli ayağı, saçı başı orası burası kapalı kadınlar göre göre, ne fanteziler kuruyorlardır.
    lan bunun ne malı vardır. lan bunu şöyle soyacaksın, böyle badeleyeceksin diye. ama spikere gelince ne yapmış göüs dekoltesi varmış...

adama fantezi kurma fırsatı vermemiş. ne kadar ayııııııp
  • soyadından kişinini hangi partiye oy vereceğini tahmin eden hükümet varken, saçtan sabıka kaydı yapabilen polis olduğuna neden inanmıyorsunuz.
    bende videodan ve entryden mal tesbiti yapabiliyorum mesela.