aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • yuh! türkiyenin entellektüel seviyesine bak. bu saçmalık için 179 sayfa yazı yazılmış.

sadakatsiz dizi incelemesi
  • volkan ve t cetveli..
  • adam hem oglunun velayetini almaya calisiyor hem de eski karisini kiskandigi psikiyatristen randevu alip sayko hareketler cekiyor. simdi o dr sana bunun icin rapor yazsa sittin sene alamazsin o cocugun velayetini. gitmis bir de aba altindan dr'u tehdit ediyor. kimsenin yemeyecegi ucuz tehditler, ucuz numaralar... azicik zeka yahu
  • eh be bi izlediğim tek türk dizisi keyfim var onu da zırt pırt vermiyorlar. kınıyorum.

resmen sadakatsiz aşeriyorum. dr foster'a geçeyim ben ya.
  • bir claude chabrol şekli mi yaptılar ( (bkz: la femme infidele) diye baktığım ancak beklendiği gibi elime aldığım yapım.

yalnız bir polyanna sedatlık yapayım yine. dizideki kasabanın sözde elitleri şekli çok başarılı. bursa, kocaeli, tekirdağ gibi yerlerde oraların işte nispeten daşşaklı iş adamları, eşleri, müteşebbisler, emlak zenginleri ve tabi konu komşu, çocukları falan tam da bu dizideki gibi yaro yarro tipler olurlar, az daşşağını geçmem bu kermes, bağış, yerel basın şovları falan, hah işte orası çok isabetli. koca götlü ibişlerin sikik taşrada imparatorluk oynaması, karıların kontes tripleri, evlatlarının sanırsın ivy league'in tozunu atmış deha, elit monako torunu şekilleri falan yaman olur orasındayım. neyse en azından varoş ıslak rüyalarına yaslanan tahakküm transferi, yancılık, patrona saksocu yarı eskort deadly low level kezban pompalanan ya da ağanın daşşağını emek de konakta müsafir odası versinler tadındaki yapımlardan iyidir. neyse kemer'de golfe davetliyim, kaçıyorum, öpt, kib, bye. *
  • 2 haftada bir yayınlandığı için takip listemizden çıkardığımız dizi. konusu fena değil. ancak yayın işi amatörce.
  • ulan reklamını gördükçe afişi bi yerden tanıdık geliyor diye düşünüyordum. buldum sonunda.

sadakatsiz

house of cards

house of cards 2
  • dizi de ki psikopat selçuk karakterinin şevval samın oğlu olduğunu öğrendiğimden beri kendimde değilim. gerçek adı emir tarık tekin imiş.
    *fragmandan anladığım kadarıyla bugün ki bölümde turgay karakterinin asya'ya ihanetini öğreneceğiz.
    *volkan takıntılı ruh hastasısın. asya seni kâle almadıkça kuduruyorsun.
    umarım bir gün tüm kadınlar asya gibi güçlü olmayı başarır. idolsün asya.
  • volkan’da öyle söylendiği gibi bir para olmadığını düşündürten dizi. geçen bölüm haluk, volkan’ın niçin hâlâ projeye başlamadığını sorguluyordu. ayrıca selçuk serserisinin eline üç kuruş bile sıkıştıramaması, bağışları haluk’un cebinden yapıyor oluşu gibi durumlar sanki buna işaret. amerika’daki işi batırıp da buraya gelmiş hatta işler dolandırıcılık boyutuna ulaşmış, o yüzden istanbul gibi büyük yerlere gidememiş olabilir. belirgin bir zeka problemi yaşayan derin de durumun hiç farkına varmamış olabilir.
  • bahar kocasıyla one night stand yapan asya'ya aşkından ölüyor, volkan kirasını ödeyemezken bir anda amerika'da dünyaca ünlü mimar oluyor, dünyaca ünlü mimarımız bir kere aynı numaradan yakalandığı halde hala 2. telefonunda eski karısının fotoğraflarını tutuyor... saçma dizi ama boşluktan izletiyor işte.