aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • ulan reklamını gördükçe afişi bi yerden tanıdık geliyor diye düşünüyordum. buldum sonunda.

sadakatsiz

house of cards

house of cards 2
  • dizi de ki psikopat selçuk karakterinin şevval samın oğlu olduğunu öğrendiğimden beri kendimde değilim. gerçek adı emir tarık tekin imiş.
    *fragmandan anladığım kadarıyla bugün ki bölümde turgay karakterinin asya'ya ihanetini öğreneceğiz.
    *volkan takıntılı ruh hastasısın. asya seni kâle almadıkça kuduruyorsun.
    umarım bir gün tüm kadınlar asya gibi güçlü olmayı başarır. idolsün asya.
  • --- spoiler ---

gönül sadece 10 saat falan görmedi kızını,
    'yüzünü gören cennetlik' diyor

edit: evet gönül'ün hastasıyız ama benim yeni favorim cavidan

hadi bakalım devam etsin fuga mobilya'nın sunduğu sadakatsiz, yine olduk bir türk dizisinin köpeği...

edit2: asya neredeyse, 'derin'le mutlu olmaya çalış, yeter ki benden uzak dur' diyecek volkan'a. adam boşandı gitti hala çocuk gibi peşinde asya'nın. yıllarca çocuk büyütmüş zaten asya da.

zavallı ali'yi de heder ettiniz, hırsızlık hastalığına yakalandı işte sonunda :/

derincim, cilt bakımından vaktin kalırsa bakarsın zeynep'e. zenginsen çocuk büyütmek bile kolay anacım.

edit saati 21.57: volkan az önce erkekler için evliliğin tanımını yaptı. 'sana katlanabilen iyi bir eş bulabilmek'...

hanım teyze mi ulan selçuk hahahahah
    az önce dizinin en efso iki oyuncusu el sıkıştı.

ah cem adrian... 'herkes gider mi?' de bir de, tam olsun

edit saati 23.19: ne güzel söyledin be selçuk,
    'ben o hissin ne olduğunu çok iyi biliyorum. aşk...'

ah turgay, derin bir nefes aldım valla. fragmanı izleyince nasıl korkmuştum haluk güçlü'nün adamısın diye, bir de geçenlerde seni nasıl övmüşüm, nasıl övmüşüm... buraları yıkmışım.. yani umarım yanıltmazsın.

--- spoiler ---

selçuk için ne yazılmış:

delilerin girdiği cennetin adıdır aşk,
    aklını kaybetmeyen giremez...
  • anladık tekirdağ'ın tek özel hastanesi asrın özel hastanesi de, tek garsonu nil mi? heryerde bu kız garson, klon mudur nedir amk.
  • benim eşim olsa sırtını asya'ya dön derdi restoranda. bu da tam tersi asya'yı karşısına aldı!
  • enayi yemeği yediler. ne güzel :)
  • an itibari ile izlemeyi kesinlikle biraktigim dizidir. volkan ile derin’in birbirleri ile olan konusmalarina daha fazla dayanamayacagim. bu kadar yapmacik olmayi bir dizide bile nasil beceriyorsunuz aklim almiyor. ayrica essek kadar cocuga bebek muamelesi yapilmasi ve cocugunda rolunu hic oynayamamasi bir diger etken. cansu dere’nin hatrina basladigim bi diziydi zaten. bide o cavidan denen cadinin birisi agzina bant ceksin lütfen.
  • at hırsızı diye bir anlatım olmasaydı bile selçuktan sonra oluşurdu
  • biri şu cansu dere ye mizansen dersleri versin tek yaptığı saçını kulağının arkasına almak ya da kaşlarını kaldırarak bakış atmak
  • --- spoiler ---

ali’nin kleptomani olma yolunda emin adımlarla ilerlediği dizi.

dinle şimdi gönül güçlü’yü.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap