şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
383 entry daha
 • amerikan constellis(blackwater) şirketinin çakması bu tarz şirketler bizim ülkemizde olunca neden bu kadar tepki çekiyor anlamıyorum. elbet denetlenecek ama anayasaya aykırı hiç olmaması gerekiyor demek günümüz şartlarında saçmalık evet bende siyasal islamcıları sevmiyorum fakat sjw tuzağına düşmemek gerekli evet belki ahlaki değil ama birilerinin yapması gerekiyor.
 • beyhude hayallerle türk milletini ve devletini hedefinden şaşırtmaya çalışan çeşitli eğitimlerle tehlikeli insan yetiştiren oluşumdur. avrupa birliğine karşı islam birliği altında başkenti istanbul olarak toplanacaklarını sanıyorlar. araplar kaynaklarının tamamını avrupaya vermiş haraçla geçinen krallarla idare ediliyor sanki hür iradeleri vamış gibi hayal kuruyorlar.
 • herifler şirketin websitesinin anasayfasından suikast eğitimi verdiklerini ilan ediyor, ama bizim savcılardan ses yok!

  sdat'ı kapatıp yöneticilerini hapse tıkmak için ne yapmalarını bekliyorsunuz, anasayfadan ananıza küfretmesini falan mı?
 • gayriresmi radikal islamcı silahlı örgüt. neden var olduğu, neyi amaçladığı belli. iktidar değişirse laik bir parti iktidara gelirse ne yapacaklar? silahlarını devlete mi yöneltecekler?
 • son dönemde kk tarafından gündeme getirilmiş olması, yakın zamanda suriye'den rusya'nın çekilmesi ile oluşacak boşluğu kimin dolduracağı meselesi ile ilgili olan türk güvenlik şirketi...
 • (bkz: sakallı dateröristleri)

  sadot mazot zevkleri vardır. tabii ki bay baya, birbirleriyle, kendi aralarında. yağlayarak, kremleyerek, birbirlerinin kulağına aşk sözcükleri fısıldayarak.

  öbür türlü bunlara bir tane bile aklı başında, ruh yapısı yerinde olan insan katılmazdı. çok cezbedici teklifler sunmaktadırlar müritoşlarına.
 • akp'nin fetö'den sonra başımıza bela ettiği bir diğer tehlikeli oluşum. milli irade diye yola çıkan bir partinin millet iradesine güvenmeyip illegal örgütlerle iş birliği yapacak noktaya gelmesi ibret verici.
 • bu ülkenin ne esatı ne esedi ne sedatı ne sadatı biter devlet uzaktan bakınca büyük bir organizasyon olsa da yakınlaştıkça çatlakların büyüklüğünü görüp hayrete düşersiniz bu çatlaklar olduğu sürece devlet sadece dev aynasına bakar

  istanbul başkent olacakmış islam ülkesi kurulacakmış

  setup.exe
  kur
  bas bakalım noluyo bi görelim
4 entry daha

hesabın var mı? giriş yap