şükela:  tümü | bugün
  • tahminen türkiye saatiyle 04.50 gibi olmuş olan olay. henüz haber kaynakları detaylı bilgi geçmedi.

edit: piyestir bu piyes.. uzun suredir emekliligini isteyen saddamin abd destegiyle "tanik koruma programi" adinda ortadan yok olusudur. cemil ipekci soyledi demin oradan biliyorum kesin.
  • gerceklestirilmistir. cnn e göre:

former iraqi dictator saddam hussein is dead -- executed by hanging for killings committed during a brutal crackdown nearly 25 years ago –- iraqi tv stations report.
  • trt 1 tarafından son durum olarak duyurulması ile gerçekleştiği netleşen trihi idam vakası.
  • garip bir zamanlama icinde yapilan bir infaz.
  • hakkinda beni tek uzen sey, saddamin dunya degistirdikten sonra irak'i daha iyi bir halde birakmamis olmasi olan idamdir. bu irak halki cehennemi dunyada yasamaya mahkum mudur?
  • dünyayı daha güzel yapmayacak infaz. saddam hüseyin ve bush'un birlikte müebbet hapis cezası çekmeleri dünyayı daha güzel yapabilirdi.
  • bir insanlik sucunu, baska bir insanlik sucuyla cezalandirilmasinin son örnegi..
  • amerikan insanının gaz çıkarmasına biraz yardımcı olursa yeridir dediğimiz idamdır. abd zaten zihinsel engelliden tut da eli kolu zar zor hareket eden bireylere kadar idamı icra etmeye pek meraklıdır. iyi yapmış cani horonsbu veletleri. elini sıktığın adamı öldürmenin sıfır dalgalanma yaratması neticesinde ben ancak "abicim sizin suyunuz kokmuş" diyebilirim. affınıza sığınarak, yarrağımı yiyin itoluitler diyorum. kime diyorum? tabii ki lost senaryo yazarlarının ev köpeklerinin bitlerine... hadi canım, hadi güzelim.
  • canlı yayınlanmadığı için evinde patlamı$ mısır ve birasını hazırlamı$ texaslı rednecklerin galeyana gelmesine yol açmı$tır.