şükela:  tümü | bugün
  • sade türk kahvesi, americano, espresso gibi kremadan, şekerden, sütten yoksun kahveleri tüketenlerin hayatta hep şanssız ve mutsuz olması durumu.

mutsuz oldukları için mi bu kahveleri tercih ediyorlar yoksa bu kahveleri tercih ettikleri için mi mutsuzlar; bu henüz aydınlatılmamış bir gerçek.

nerede sapır sapır krema yalayan, içeceğine şekeri basan bir tip; orada coşmuş duygular, şans ve mutluluk.

kahvesinin üstünde bir karış krema, bonibon ve damla çikolata olanlar daha mutlu arkadaşlar..
  • sadeliğin zeka ile, zekanın da mutsuzluk ile doğru orantılı olmasından kaynaklanır.
  • o kremaların, şekerlerin verdiği mutluluk, insülin iğnesine dönüşüp götünüzde patlayınca tekrar konuşmak isterim.
  • gün geçmiyor ki bir kategoriye dahil olmayalım:) önce otomatik otomobil kullanarak erkeklikten, şimdi de şeker kullanmayarak mutluluktan ve şanstan yana nasibimizi aldık çok şükür.
  • katılmadığım genelleme. içtiğim 3 kahve çeşiti var. filtre, americano ve espresso. şekersiz, sade. fakat çok şanslıyım, mutluyum da. sikerim böyle genellemeyi.
  • hayattan aldığı acıları acı kahveyle paylaşım içerisinde olan kişidir.
  • sade kahvemi içerken, gülmeyen yüzümü güldüren tespit. vay amk oldum bi anda
  • genellemelere katılmıyorum. üç beş kişiyi görüp herkes öyleymişcesine boş beleş, tutarsız, bir dayanağı olmayan söylemler. hangi araştırmanın sonucu bu. kaynak gösteriniz.
  • türkiye gibi nescafe lobisinin hakim olduğu ülkede yaşayan bir yazarın hasetinden yazdığı bir yorumdur .
    git sen italyanlar bile latteye süt derken kahve demeye devam et .
    has kahve kendin kavurduğun kendin öğüttüğün, özenle demleyip her aşamadaki emeğin özenin tadını şekerle bozmak istemeden içilen kahvedir .
  • - 1999'da öss sınavım iptal oldu.

- 2010'da kpss sınavım iptal oldu.

- hoşlandığım kız okulu bıraktı.

- epilepsi ve sosyal panik bozukluğum var.

bunun gibi daha pek çok şansızlığım varken, başlığı sade kahve içerek okudum. tespit gibi tespit diyeceğim, kabullenmek zor.