şükela:  tümü | bugün
 • hükümete yakın sabah gazetesinin bugünkü birinci sayfasında 249 kişinin hayatını kaybettiği ve yüzlerce kişinin yaralandığı fetö’nün 15 temmuz darbe girişimi otel reklamının malzemesi yapıldı.

  sabah’ın birinci sayfasında “15 temmuz demokrasi zaferi şerefine caprice’ten sadece 3 yıl tatil alana 15 yıl tatil hediye” ifadeleri yer aldı.

  jet fadıl olarak bilinen işadamı fadıl akgündüz'e ait islami konseptteki 4 yıldızlı caprice thermal palace oteli’ne daha önce haciz gelmiş ve birçok otele ait malzemeye el konulmuştu.

  istanbul bayrampaşa’da capricegold ve caprice maldivler gayrimenkul projelerinde devre mülk satışı yaptığı kişilerden para topladığı halde projeleri tamamlamadığı gerekçesi ile 21 aralık 2015’te tutuklanan ve hakkında 2 bin 442 yıl hapis cezası istenen “jet fadıl” lakaplı fadıl akgündüz, 28 mart 2017’de tahliye edilmişti. ceza davasından tahliye edilen jet fadıl hakkında bir yandan da “alacak davaları” sürüyor.

  haber

  reklam
 • sayısız insanı dolandıran adama ceza vermeyen hükümetin borazanlığını yapan gazetenin, sürmanşetten yaptığı yine aynı dolandırıcının oteline ait reklamdır.

  işin bu yönü 15 temmuz’dan, ölmüş insanları ticari menfaat malzemesi yapmaktan çok çok daha vahimdir.

  nasıl olsa kimse bi şey demiyor diye diye bu yüzsüz açgözlülüğün çıtasını arşa çıkardılar.

  kimse bi şey demiyor istediğini at içeri, kimse bi şey demiyor istediğinin malına el koy, kimse bi şey demiyor memleketin bütün kaymağını parsel parsel ye, istediğin kurumu canının istediği gibi yönet, canının istediği gibi dağıt cezaları veya affet, ülkeyi çiftliğe çevir, devleti mafya gibi yönet, milletin hakkını savunma, yetmesin bi de savunman gereken milletin malını dolandıran adamın reklamını yapıp kazancına ortak ol.

  kalacak bi gün bu paralar boğazınızda...