şükela:  tümü | bugün
  • makina mühendisliği mezunu elemanın kantinci yapılması, işletme mezunu olan benim kamyon şöforü olup her hafta kamyon motoru, lastiği, vinci vs. bakımı yapmam.
  • kumanda kavgası yapan iki askerin küçük bir kumandayı çekiştirirken, kumandayı ortadan ikiye bölmeleri. kumanda ikisinde de kaldı.

edit: işin ilginç yanı ikisi de aynı şeyi açmak istiyordu.
  • marmaris merkez lcw karşısındaki çay bahçesi yanındaki atmler
    sahildeki parklarda onlarca hayat kadınıyla anlaşıp , kadın önde 10 metre arkasında asker ,işin görüleceği otel, motel , apart veya pansiyona gidilmesi.

asker kardeşler sizin mala vurmaya gideceğinizi geçtiğiniz yerlerdeki herkes biliyor. hatta bir kaç dakikada geri geçecek diye idda oynardık.
  • vücudunda çıkan sivilceleri patlatıp, beyaz atletinde kırmızı puantiyeler çizen iqsu yüksek insanlar.
  • makine mühendisi olan kısa dönem arkadaşım, makineci olmasından kelli tankçı filan olacağını zannediyordu.

fotokopi makinesi sorumlusu yaptılar. 5 ay kısa dönem askerliği boyunca fotokopi çektirdiler herife.

komutan "o da makine değil mi a.ına koyim" diye üstüne bir de ta.ak geçmişti elemanla.
  • bazı şakacı hayvanlar var tabi.
    umarım böyle şeyler yaşamamıştır kimse

--- nsfw ---

görsel
    --- nsfw ---
  • ne kadar mantıksız ve gereksiz hareket, uygulama ya da benzeri şeyler varsa hepsini görebilirsiniz, asla bu nasıl olur ya nasıl öyle düşünülür ya falan demeyin. vatan millet sakarya diye gidip, devlet düşmanı olarak dönme ihtimaliniz fazlasıyla yüksek.
  • denetim var diye bilgisayar ve fotokopi basinda yazin sicaginda kafada migferle is yapmak. denetimi yapan komutan “cikarin oglum migferleri” dedikten sonra cikartip rahat nefes almak.
  • nükleer saldırısında kazdığımız sipere nasıl atlayacağımızı anlatan çavuş.
  • usta birliğine katılış yaptığımız ilk günden itibaren, bölükteki iki kısa dönem olan devrem ve bana; "amk poşetleri siz asker misiniz, sizi askere alanı sikeyim" vs muhabbeti yapan uzman çavuşun nisan ayında aöf sınavları yaklaşınca bize hoca diye hitap etmeye başlayıp, "hoca bana ders çalıştırın da şu sınavları geçeyim ya" diye yaltaklanmaya başlaması.