şükela:  tümü | bugün
  • oyle cok var ki bunlardan. dindar, agirbasli kiz edasi ile dolasir ve yasarlar ama bekaretlerini evlenene kadar korumanin haricinde dinle uzaktan yakindan bir alakalari yoktur. namaz kilmazlar, oruc tutmazlar, calisanlar zekat vermezler, camiye - umreye - hacca gitmezler, dua okumazlar ama lafa gelince cok dindarlar ona gore evlenirken kendilerini o sekilde satarlar neden cunku nikah kiyilana kadar vermezler. bu da bir turkiye gercegidir.

dertleri dini ve ahlaki geleneklere bagli kalmak degil, ulkedeki trend bu yonde oldugu icin piyasa degerlerini artirmaktir amac. cunku gercekten dini ve ahlaki degerlere bagli kalmak isteyen bunun sadece bekaretini korumakla gerceklesmeyecegini bilir.

not: hem ateist, hem de evlenene kadar bakire kalan kiz pek olmadigi icin dindar gecinmelerine vurgu yaptim yoksa hem bakire hem son derece dindar olup olmamalari umurumda bile degil.
  • hayatındaki tek bozulmamış(!) şey üzerinden yaşamını anlamlandırmaya çalışan kadındır. onu da kaybedince kucaktan kucağa atlayarak özgürlük budalası olacaktır.
  • davul patlamamış ama tokmağın da değmediği yer kalmamış...
  • bakire de olmazlarsa senin gibi hayvanlarin haklarinda konusacagi laflari bildikleri icin o pozlarda gezen kizlardir.
  • dini ve geleneksel öğretilere bağlı kaldığı için bakiredir. bir insanın dini geleneksel öğretilere bağlı kalıp kalmaması , bakire olup olmaması bakıyorum da yine gündemlerde. bacak arası derdiniz ah şu derdiniz!!! işsizler sizi. insanları bu kadar hor görmeyin hor!!! herkes özgürdür!!! özgürse ? vermek zorunda mıyız? ya da vermemek? bacak arası kimsenin tekelinde değildir. hele hele vicdanı duygular! dinsel geleneksel ne olursa olsun!
  • dindar olması umurumda değil, bakire olması da umurumda değil. dindar ya da bakire, hatta ikisi de mevcutsa bile bu doğruluğu tam anlamıyla temsil etmez. ahlak bu iki olgunun da çok üzerindedir.

ahlak, bektaşi misali mazlumun yanında durabilmektir. mevlana gibi, ne olursan ol gel diyebilmektir. bu ahlak, kadın ve erkekte olmazsa olmazımdır.

tanım: her yönüyle katılmadığım bir önerme.
  • ulan ne acayip hesaplar yapıyorsunuz yaa. demiyorsunuz "istediğimi elde edemiyorum ben bunu bir lekeleyeyim" de yapıştırıyorsunuz hemen bir yerinizden uydurduğunuz gerekçeyi.
  • sizin alıp veremediğiniz ne bu kadınlarla? bakire değilse kaşar, bakireyse sahtekar... ne istiyorsunuz bizden bu kadar? soyumuz kurusa ve dünyada sadece erkekler kalsa mutlu olacak mısınız? o zaman ne konuşacaksınız? bütün gün am hakkında düşüncelere dalıp entry girmenizin, başlık açmanızın sebebi ne? kendi organımı ben düşünmüyorum bu kadar, size ne oluyor? öyle türk kızı böyle türk kızı şöyle türk kızı... nereli istiyorsunuz? bu kadar nefret etmenize rağmen neden salyanızı akıta akıta peşimizden koşuyorsunuz? gerçekten soruyorum bunları, neden nefret ediyorsunuz kadınlardan, neden? insanın kendi ırkına yaptığı ırkçılık sadece bu ülkede türk erkekleri tarafından yapılıyor. ne istiyorsunuz abi ne istiyorsunuz? bakire kadından da nefret ediyorsunuz bakire olmayan kadından da nefret ediyorsunuz ve sizler için bir kadının konuşulabilecek tek yanı vajinasındaki zar. herkes neden birbirinden nefret ediyor burada? rahat bırakın artık insanları. hiçbirimiz mükemmel değiliz, rahat bırakın ya. her gün aynı başlıklar, her gün. bu kadar mı boş, bu kadar mı sığsınız? herkesin söz hakkı var maşallah cinsel hayatımızda, bir biz kadınların yok anasını satayım. kendi cinsel hayatımızda söz sahibi değiliz ya. rezil çomarlar, nefretinizde boğulun. beni bile bıktırdınız ya. beni bile! pamuk gibiydim ben pamuk!
  • yorumlara bak, kucaktan kucağa atlayacaktır, yok tokmağın değmediği yer kalmamış vs. size ne ulan size ne. kim bakire, kim değil size ne. ne zaman insanları sınıflandırmayı bırakacaksınız? bokunuzda boğulun hepiniz.
  • aptal saptal türk kızı başlıklarından bıktım.
    türk kızı dediğiniz zaman bir millete toptan hakaret ediyorsunuz. türk kızı hepinizin annesi kardeşi ve kızı.

derdiniz zevzek tespitlerinizi paykasmaksa "... dindar geçinen kız" diye açarsanız zaten ne demek istediğinizi herkes anlar.
    yok derdiniz şanlı türk milletine kızlar ve erkekler üzerinden asagilikca hakaret etmekse bu milletin tokadını afiyetle yersiniz.