şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oyle boyle bir uzulmek degildir.
    su an inanin buzdolabi icinden yaziyorum kapatip uyuyacagim iyi geceler.*
  • kanımca bu söylem irite edicidir, ayrımcılık göstergesidir. yazmaya değer olduğu sürece yazılanı birilerinin beğenisine göre değerlendirmek ne kadar yanlışsa bu beğeninin çaylaklar tarafından olmasını, yazılanın çaylaklar tarafından önemsenmesini "favorilenmesini" görüp üzülmek de bir o kadar daha saçmadır. kaldı ki çaylak dediğimiz yazar adaylarının arasında halen yazar olan nicesinden daha nitelikli yazanlar var ki o çok önemsediğin ve çaylak favorileyince üzüldüğün entryden çok daha iyisini, niteliklisini yazmaktadır, yazabilmektedir. yazar olmak bu gerçeği görmezden gelmeyi gerektirmez. öte taraftan yazar olup dötü kalkmış entry kasacağına çaylak olup favorilemesi daha makbul. unutmamalı ki çaylak da günü geldiğinde yazar olacaktır. yaşasın çaylaklar, kahrolsun faşo sikindirik yazarlar.*

not: tribünlere oynamak gibi bir gayem yok. haksızlığa gelemiyorum. o kadar.
  • (bkz: çaylaklar sikin)

edit: ben çaylak favlayınca mutlu oluyorum lan. adam tenezzül edip entry'ni beğenmiş. götün kalkmasın hemen.
    tanım: yazar olmuş ama adam olamamış kişinin beyanı.
  • ben seviniyorum hatta bazen favlayan çaylakların profillerine girip, bir kaç entrylerini şukuluyorum ben de seri bir şekilde.
    sağol canım eksik olma, takibe takip minvalinde.

edit: sağolun çocuklar eksik olmayın.
    bu arada çaylaklar çok muhteşem, onları sevelim <3 *
  • hiç çaylak olmamış gibi kötüsünüz dedirten başlık
  • çaylaklar, olmasa ben bir hiçim.
  • sözlük artık şuraya derdini sikeyim butonu getir. lütfen.
  • gereksizdir. ben bu duruma çok çok nötrüm, favlanmak ve favlanmamak işte bütün mesele bu..