şükela:  tümü | bugün
  • sanırım bu kişi benim.
    lan bari şu başlık taşıma haberlerini duyuru butonundan verin allahsızlar! yüreğim ağzıma geliyor. açıp bakıyorum yine hüsran yine hüsran.
    prensip olarak zaten mesaj atma olayına karşıyım, sanaldan insanlarla iletişime kapanığım ama yine de bir kaç saniyeliğine nabzım yükseliyor, adrenalin artıyor böyle odamın havası değişiyor.
    gerçi hakkını yemeyeyim geçen biri mesaj attı, üstüne pardon yanlış oldu demez mi?
    ağzını burnunu kırasım geliyordu.
    lanet gelsin atom fiziğine de prafasörlüğüne de kuantumuna da..
  • ayarlardan mesaj alımı kapalı olduğu için dert edilebilen durum.
  • millet mesaj atsın diye başlık açmak. güzel taktik.
  • sadece kısa ve bilgi içerikli entry giren ve yaşını, cinsiyetini, kişisel bilgilerini belli etmeyen bir yazar olma ihtimali çok yüksek.*
  • emin ol sadece ekşi sözlük'ten mesaj almak için bile sırada bekleyen binlerce insan var.
  • (bkz: miserable). kutum yeşerdi diye sevinemiyorum bile aklıma direkt acaba başlığı değiştirip ne yaptılar diye geliyor.
  • bana da tam tersine şu ana kadar ekşi sözlük sadece çaylaklık ve yazarlık durumlarıyla ilgili mesajlar göndermiş olduğundan bugün ilk defa başlık taşınmasıyla ilgili mesaj aldığımda ilk tepkim 'aha yazarlıktan atıldım sanırım' oldu. böyle bir beklentim var nedense.
  • onun yalnızlığını güzel küfürlerimle deldim. cevap ver bakalım delikanlı.