şükela:  tümü | bugün
  • vücut geliştirme eylemi için harcadığı süre ile kitap bitirebilecek, yeni bir şeyler öğrenip hatta onun parası ile yılda 3-4 sertifika alıp cv kabartacaklarına hiçbir boka yaramayan, 40tan sonra hayvan gibi yağlanıp yine göbeklenecek insanlar hakkında yapılan über tespit. yapılan araştırmaya göre spor salonuna yazılan insanların iq ortalaması sadece 92. eğer siz de spor salonuna yazıldıysanız beyin özürlü olma ihtimaliniz yüksek.

-------------- ispatlar --------------
    (#63067479)
    (#63066221) (bkz: amsalak)
    (#63066614) bir "çok net" konuşmacısı olarak "muhtemelen tayfa"
    (#63066665) küfür etmeden duramayan lise mezunu ya da üni terk
    (#63066787) müthiş 31'ci
    (#63067055) necip fazıl online
    (#63067317) bir saha askerini örnek gösterecek kadar mal olmak
    (#63068124)
    (#63068263) doktorumuz da gelmiş teşekkürler
    -------------- ispatlar ---------------

ekleme: arkadaşlar sağ olun, sizin gibi kas geliştirip am budalası gibi sokakta gezmiyorum diye yemediğim laf kalmamış. mesajda anneme, kız kardeşime, doğmamış çocuğuma kadar da sikilmedik yer bırakmamışsınız. arkadaşlar heyecanınızı anlıyorum. 31'inizden zevk aldığınızı ve ayna karşınızda kendinize bakıp masturbasyondan zevk aldığını fark edebiliyorum. ben kendime zekiyim demedim, daha okuduğunuzu anlayamayacak kadar beyin özürlüsünüz, bir de laf ediyorsunuz. ben size salak diyorum arkadaşlar, yoksa bende normal bir üniversite mezunu, cv'si bir sayfaya sığmayan sıradan bir insanım. ettiğiniz küfürlerden ne kadar sikko ve kendini geliştirememiş insanlar olduğunuz ortada.

ekleme2: sakin lan sakin. neler yazmışsınız amk sdafghjkm olm şişko değilim bi' sakin olun lan. spor yapan adamlar da bi sesini kesin, sizin iq'nuzun düşüklüğü salt salaklıktan, spora yönelmeniz bile mucize. spor yapmak ile vücut geliştirmek arasındaki ince çizgiyi bi türlü fark edemedi siktiğimin salakları. adamda cristiano ronaldo vücudu var, akademi yapıyor bir de ekşi yazarı dsafg gel beni de sik aq. ali türkşen örneği veren salaklara bak, lan olm adam askerdi lan mesleği o mesleği ahahaha.
  • hemen bunu zamanında çift anadal yapıp şimdi doktora yapan arkadaşıma söylemeliyim. tez jürisinden önce bıraksın.
    (bkz: zararın neresinden dönsen kardır)

edit: average iq of students
  • ayrıca iq ile akademik başarıyı birbirine bağdaştıracak kadar da geri zekalılardır anlaşılan.
  • (bkz: bi bitmediniz amına koyim)

bir insanın hem spor yapıp hem kitap okuyamayacağını veya yeni birşeyler öğrenemeyeceğini düşünen gerizekalıların iq ortalamasını kaç alıyoruz bi de onu da söylersen yanlış hesap yapmayalım set aralarında.
  • protein tozunun, iq'yu düşürmesinden kaynaklanan durumdur.

edit: başlık bildiğin koç burssuz fest 2016 olmuş.

(bkz: üzgün kaslı)
  • herseyin asirisi zarar, iskolik olmak da, cok aylak olmak da, gunde 5 saat gym den cikmamak da
  • savunmadığım veya karşı çıkmadığım kısacası sikimde olmayan önerme. fakat okuduğumda aklıma geleni belirtme gereğinden dolayı yazmak istedim. okuduğumda aklıma tek bir örnek geldi, arnold schwarzenegger. yazar demiş ya, harcadığı sürede kitaplar bitirebilir, cv sini kabartabilir falan, peki arnold örneği nedir o zaman? yolculuğuna tamamen geliştirdiği vücudu ile başlayıp kat ettiği yola bakınca, vücut geliştirmediği için elinde olan zaman ile yapabileceklerini hayal ettiğinde, kitap okumak ve cv geliştirmekten öte bir şeyler düşünemeyen adamdan sanırım daha yaratıcı, zeki ve azimli bir örnek olduğunu aşikardır.
  • (bkz: hoşt)
  • mensa üyeleri arasında çok sayıda vücut geliştiren insana rastladığım için maalesef yalan bir iddia. vücut geliştirmek hiçbir boka yaramıyor değil. sağlıklı, güçlü oluyorsun. kafan rahatlıyor. karşı cinsin gözünde değerin ciddi ölçüde artıyor, özgüvenin yükseliyor. bence cefasına değmez ama getirileri aslında hiç de azımsanacak gibi değil. birkaç yıl önce 20 kilo verdim, en yakın arkadaşlarıma kadar herkesin tutumu, davranışı bir anda değişti. kimse bana görünüş önemli değil demesin.

düşük zekalı insanlar belki kişisel piyasa değerlerini yükseltmek için vücut geliştirmeye daha fazla sarıyor olabilir ama bu vücut geliştirmeyi sadece onların yaptığı anlamına gelmiyor. mesela mantık yürütememek ya da iş bulmak için sertifikaya ihtiyaç duymak bence çok daha belirgin bir düşük iq göstergesi.

kaldı ki doğuştan gelen iq gibi özelliklerle övünen insan yerine çelik gibi iradeyle yıllarca kasıp bişeyler başaranı tercih ederim.
  • demek atalarımız büyük yanılmış. (bkz: sağlam kafa sağlam vücutta bulunur)

o etkinlik illa vücut geliştirme mi olmalıdır onu bilemem de, yeterince kafası çalışan herkesin yaşamına daha fazla bedensel aktivite katmak konusunda bir çaba içine gireceğine eminim.