şükela:  tümü | bugün
 • dans eden hatun
  siyah elbiseli dans eden hatun (8 tane yan yana)
  maymuncuklar
  kalpli göz
  <3<3<3<3<3<3

  ve aralara serpiştirilmiş kelimeler ihtiva eder.
 • kalp kalp kalp *n
  muck muck muck *n
 • reel hayat cehennemi.
  bu gruplardan bir tanesine üyeyim ne yazık ki. şunu anlamıyorum, biri kendisine utanan maymun gibi saçma salak bir ifadeyi yollayan insana niye gözden yaş akıtarak gülen smiley yollar kardeşim, niye öpücük filan atar allah muhammed aşkına. es kaza işim düştü bir şey sordum, o da cevap verdi ,"teşekkür ettim" yazıyorum; kız bana "ne demek bitanem canım aşkım" minvalinde cevap veriyor. la ölsem bi bardak su vermezsin, kime caka satıyon ki sen? ne bu yapmacıklık allahını seversen bi git. gerçekte günahını vermezsin bana, gelmiş "yhaaa napıcam kızlar akıl verinnn:'(" diyorsun.

  edit: şimdi sevmiyorsun çık diyenler için şunu belirtme gereği duydum: bu goygoy olmaması gereken, dersle ilgili bir grup ve tahmin edersiniz ki tek ortak paydamız olan o ders hakkında sadece bu var bilgi alabilmek için elimde. genelde sessize alıyorum. benim için sorun yok. gözlemlerimi yazdım. selametle.
 • 22 tane ilkokul öğrencisi annesinden oluşabilir. ödevler, okul duyuruları, hasta olan çocuklara geçmiş olsun mesajları, öpücükler, kalpler havada uçuşur. okulda unutulan ödevler, kitaplar için çok faydalı ama. ödev olan sayfaların fotoğraflarına ulaşmak için süper.
 • (bkz: zion)
 • istemsiz üye yapıldığım gruplardan biri. hemcinslerimi kötülemek gibi olmasın da dır dır vır vır okumak zorunda kaldığım, bolca öpücük gülücük gördüğüm, toplu sevgili bulma duaları, ojeler, saç modelleri, bişi yazmayinca da tripler aman yarabbim. teknolojik dır dır. allahtan grubun mesajlarını sessize al gibi bir mod var. whatsapp iyi biri de çevresi kötü bence.
 • çok detay bilgi içerir.
  bazen konu bir markadaki indirim olabilir. bazen kayınvalideler. bazen kayınbabalar. bazen iş yerindeki diğer kadınlar. ama bunların toplamı olsa olsa %20. kadınlar yatak odalarını konuşur kendi aralarında,net. eşlerle bir araya gelinen ev ziyaretlerinde, aslında kadınlar tüm anlatılanları muhakkak 2. kez dinliyordur. ama öyle güzel rol yaparlar ki, bazen ben bile şaşırıyorum, ben bunu anlatmadım mı bunlara, bu neyin şaşkınlığı diye.*
 • hayatınıza birini sokmaya karar verdiğinizde böyle gruplara üye arkadaşlarınıza resminizi grupta yayınlamasını rica edin. gelen yorumları buraya yazmaya dağarcığınız yetmez.

  tanım: genelde yemek tarifi ve koca karı ilaçları filan konuşulan gruplar.
 • toplu gruptan ayrılması için birkaç küçük soru yeterli olur.

  http://i.imgur.com/cbm3lof.jpg
 • içlerinde gay erkeklerin de kendilerine yer edindikleri gruplardır. ofis dedikoduları, yeni manitaların ve alışverişlerin fotoğrafları paylaşılır.