şükela:  tümü | bugün
 • çok eskiden katharsis, birkaç sene önce vokalist, geçen sene itibariyle gitanes olan mekanın terasında sanırım bu sene itibariyle açılmış adı üstünde meyhane.
  http://www.sadecemeyhane.com/
 • taksimde istiklal caddesine dik, büyükparmakkapı sokakta bulunan güzel mekan. içkiler olabildiğince ucuzdur. ancak kişi başı hafta içi 2, hafta sonu 3 meze söylenmesi gerekmektedir. mezesiz içenler için fiyatlar daha kallavi bir hal alır. tek sıkıntısı garsonun biraz kıl ve yavaş olması. salaş mekanlardan hoşlanıyorsanız gidip görülmesi gereken eğlenceli bir yer.
 • şimdi ki çalgıcılarında iş yok. eski amcalarımızı geri istiyoruz ve tabi onlardan dinlediğimiz tsm eserlerini de...
 • arkadaşlarımla bir öneriyi değerlendirerek gittiğimiz ve fazlasıyla memnun kaldığımız mekan.

  fiyatları nevizade'yle karşılaştırılamayacak derecede uygun, sahipleri güleryüzlü ve kibar, müzikler kesinlikle demlenmeye yönelik ve kaliteli.

  yalnız internet sitesindeki adrese göre bulmak oldukça kolay olsa da ilgili adrese geldiğinizde ister istemez bir tabela, bir yönlendirme, hiç olmadı bir a4'e basılı bir şeyler arıyorsunuz emin olmak için ama maalesef bir şey bulamıyorsunuz. bitişikteki kafede çalışan sayesinde teyit ettim ve yaklaşık 6 kat çıktıktan sonra heh doğru gelmişiz diyebildim.*

  gecenin ilerleyen vakitlerinde çalan müzisyenler bir ara masamıza uğradı, birkaç şarkı çaldıktan sonra herkesten ayrı ayrı bahşiş beklemeleri biraz şaşkınlık yarattıysa da kendilerini tatminkar bir ücretle masamızdan uğurladık.*