• bir erkeğe söylenebilecek en güzel cümle olmasına karşın kızlar genelde bu cümleyi öküzlere kullanma gafletine düşerler.
  • bazen güvende olduğumuzu bilmek isteriz. güçlü hissetmek, hissedebilmek.. sarılmak da bunun somutlaşmış halidir.
  • "sarılmak istiyorum" la arasındaki fark içtenliktir. o "sadece" başa geldi mi içtenlik gitmiştir.
  • söylendikten sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz

artık ya efsanesin ya hiç

tanım 2: mutlu olmak isteyen insanın kelimeleridir bunlar
  • adamı aşık ediverir böylede aşkımsı bi cümledir
  • meali;

"çatır çutur sevişebilirdim seninle ama şuanda duygusallığım tuttu. açıkçası seninde beni bir sürtük sanmanı istemiyorum. ama zaten bu duygusallığımla dayanamayıp seninle öpüşmeye başlayıp zaten sevişeceğim. yani tırt bi söz pek sallama. senin gözünde değerimi arttırmak için söyledim. biz sürtükler böyle taktikleri yaparız bazen sikiş kaçınılmazsa. neyse hadi arkadan sarıl da daya da başlasın macera. slk bni dnlsne sna dyorm. nys yrgnsn snrm bn uyyorm ii gclr sna"
  • "birinin, hiçbir şeye ihtiyacım yok, yalnızca burada oturmak ve sana bakmak istiyorum demekle nasıl bir baskı uygulayabileceğini şimdi anlıyorum. senden hiçbir şey istemiyorum, yanımda olmandan başka."

anja meulenbelt
  • ilişki içinde meali;
    dükkan kapalı, please try again later'dır.
    ilişki mekaniğini anlamayan kız arkadaşınıza, ayrılığa dek geçen sürede, sırf canı sıkılmasın diye eşlik etmeye başlamışsınızdır. iyi yolculuklar
hesabın var mı? giriş yap