şükela:  tümü | bugün
  • türk erkeğidir. yok hiç "sana yanlış adamlar denk gelmiş cnm yha" yazmayın. kırosundan, okumuşuna, elitinden, bohemine orospu çocukluğunda lidersiniz. ilişkin mi var "ee ayrıl nolcak ki" çünkü aylar sonra arayan orospu çocuğunun siki kalktı, "ee aldat nolcak ki, çünkü ben bencil bir orospu çocuğuyum"
  • sadece seks bulabileceği kadınları arar.
  • (bkz: fuckbuddy)
  • (bkz: bakbadi)
  • benim de sadece seks için arayıp sorduğum erkekse bir sıkıntı yaratmayacak erkektir.
  • seks yapmaktan başka bir şey yapılmayacak olan kadınlara erkeklerin gösterdiği tavırdır. sürekli başına geliyorsa erkekleri sorgulamak yerine kadın kendini sorgulamalıdır.
  • karşısında her defasında olumlu cevap veren biri varsa tabiki arar.azdırmasın öyle kızlar da elin adamlarını.
  • dürüsttür. sadece seks yapabildiği için ilişkisini sürdürmesinden, yalanlar konuşmasından ve birçok şeyden daha iyidir.
    ayrıca bu, seks yapmayı tek kişilik bir eylem zanneden bir gerizekalı beyanıdır. siz gibi zihniyetler yüzünden kadın sadece seks için arayamıyor. sadece erkekler arayabiliyor. çünkü kadının seks yapmayı istemesi yanlış. çünkü orospu diyorsunuz.

edit: yazarken biraz yükselmişim. küfürü sildim. uyarı için teşekkürler.
  • 1-türk erkeği hastalığı. 2-tedavisi yok. 3-evlenince bir yıl ara verilip tekrar kendini gösteren hastalık.