• sadece seks bulabileceği kadınları arar.
  • - nasılsın? özledim seni.
    + sen bana mesaj atmazdın. hayırdır?
    -özledim. bu gece bana gelsene.
    +para da vericek misin?
    - ??!?? o ne biçim söz. sen orospu musun?
    +ben de onu soruyorum işte göt. ben orospu muyum?
  • seks yapmaktan başka bir şey yapılmayacak olan kadınlara erkeklerin gösterdiği tavırdır. sürekli başına geliyorsa erkekleri sorgulamak yerine kadın kendini sorgulamalıdır.
  • dürüsttür. sadece seks yapabildiği için ilişkisini sürdürmesinden, yalanlar konuşmasından ve birçok şeyden daha iyidir.
    ayrıca bu, seks yapmayı tek kişilik bir eylem zanneden bir gerizekalı beyanıdır. siz gibi zihniyetler yüzünden kadın sadece seks için arayamıyor. sadece erkekler arayabiliyor. çünkü kadının seks yapmayı istemesi yanlış. çünkü orospu diyorsunuz.

edit: yazarken biraz yükselmişim. küfürü sildim. uyarı için teşekkürler.
  • benim de sadece seks için arayıp sorduğum erkekse bir sıkıntı yaratmayacak erkektir.
  • selamünaleyküm. bu erkek benim.

öncelikle belirteyim ne orospu çocuğuyum ne de hayatımda eskorta vb. gittim. ekşi sözlük fakbadi aranıyor ilanlarına da başvurmadım.4 yıldır kimseyle duygusal bir ilişkim de olmadı. hayatımdaki her kadına da böyle yaklaşmıyorum. ama böyle yaklaştığım kadınlar da bana aynen böyle yaklaşıyorlar. hatta '' ya ben dün seviştim sonra takılalım olur mu '' falan diyorlar ben de '' tamam canım '' diyorum. amaç belli , taraflar karşılıklı olarak bunun bilincinde , darılmaca gücenmece yok.

bunun yargılanacak nesi var amına koyim? etmediğiniz laf kalmamış ibneler. sanki zorla ya da kandırarak sevişiyoruz. ben seks için arayıp soruyorsam o da seks için arayıp soruyor. zaten karşılıklı olmasa bu durum tekrarlanmaz.

ayrıca belirteyim bu işin '' sadece seks için aranacak kadın/erkek '' şeklinde bir yanı yok. böyle söyleyerek seks yapmayı küçültücü bir eylem gibi görüp insanların cinselliklerini aşağılamak aptalca. karşımdaki gayet güzel , harika bir insan da olabilir. zamanımız yoktur zevklerimiz uyuşmuyordur seks harici diyalog kurmuyoruzdur. bu kişilere kendini kötü hissettirecek bir olay değil. tabii siz '' karşı cins olsun da gerisi önemli değil '' mantığıyla biriyle birlikte olup '' hehe sadece sikiyorum amk ne işim olur yoksa '' diyorsanız bu karşı tarafın değil sizin kalitesiz ve ucuz standartları olan biri olduğunuzu gösterir.
  • az önce beni de aradı, sevişme teklifini kabul ettim, sonra baktık ikimiz de erkeğiz, vazgeçtik.
  • sadece seks için evlenen adamların ülkesinde, çok normal bir erkek.
  • (bkz: fuckbuddy)
hesabın var mı? giriş yap