• centilmen bi adam, sikmeden önce bi haber veriyor en azından. hemen de her şeye bok atın amk.
  • sadece sevişeceği zaman telefonu açan kadınla mükemmel uyum içerisindedir.
  • şimdi konu şu ki acaba sizinle mi sevişecek de arıyor?

hani;

"aslı selam, ben şimdi türkan'ı hoplatıcam da bir halini hatrını sorayım dedim" diye arıyorsa adam, büyük sıkıntı.
  • hakkinda ciddi ciddi sikayet edenlerin, afedersiniz ama, "sadece sikilecegi zaman aranan kiz" olarak gorundukleri mevzu.
  • demek ki telefonu iyi çekmeyen bir yerde ikamet ediyor ve ziki de anten görevi görüyor. abartılacak bir durum değil.
  • -la mahmut, sevişecem olm ben bugün ahahaha.
    -piç!
  • bir adet salak kelebeğin gerçek aşkı ararken konduğu at sikidir.
  • enteresandir, arayanin degil arananin tanimlandigi baslik.

kadin bu talebe karsilik verirse : kolay lokma
    yok degil vermez ve elestirirse : zaten sikilecek kadin olmasan direkt aranip bu soruyla karsilasmazdin.

bu cografyadaki erkeklerin en buyuk defosu, sevismeyi tekellestirip ''sikme'' uzerine kuruldugunu sanmalari. karsilikli begeni ve istekle gerceklesen bir olayi, '' sik benim degil mi,kime soksam onu sikip atmis olurum,kari,sikildigiyle kalir. hoslanir mi hoslanmaz mi, iste o sikimde bile degil'' haline getirmeyi nasil beceriyorlar,aklim almiyor.
    daha da garip olan, kadin evet derse bir nevi orospu ,demezse kezban.
  • filiz'in belalısı.

.
  • (bkz: sen kaç beni tanıdılar)

bazen doğal bir durum olarak değerlendirilmelidir. yani bunu yapan erkek piç veya kız orospu olarak görülmemelidir. olaya bunu yapan insanlar açısından bakarsanız makul bir sürü gerekçe sayabilirler,

- ortak bir noktamız yok ve olmasını da istemiyoruz.
    - tenlerimiz hariç başka şeyler paylaşmak zorunda değiliz.
    - uzun uzun dertlerimizle bünyelerimizi boğmak zorunda değiliz.
    - duygusal bir ilişki istemiyoruz.
    - sosyal aktivitelere ayıracak vaktimiz yok.
    - yatakta tatmin olabiliyoruz.
    - sinir, stres ve sıkıntıdan uzak bir ilişki şekli olması cazip kılıyor,
    - sorumluluk ve bağlılıktan uzak olması cezbedici,

bu liste daha da uzayıp gider. sevişmeye duygusallık yüklemek bazen insanların düştüğü en büyük hatalardan biridir. sevilen kişiyle sevişmek bambaşka bir duygu da olsa, seks ihtiyaçtan öte hazların en büyüğüdür. buna 1 telefon kadar yakın olabilen insanlar kendilerini şanslı saymalıdırlar.

ayrıca, bir erkek sadece sevişeceği zaman bir kadını arıyorsa bu cesareti ve rahatlığı ona veren kadındır.

uzun lafın kısası; bir erkeği orospu çocuğu olarak lanse etmeden önce kadınların kendi kararlarını gözden geçirmelerini tavsiye ederim.

bol lara gofretli günler...
hesabın var mı? giriş yap