• bulamadım, kimle karşılaştıysam sadece sevişelim evresinde takılı kaldılar.
  • sabit değer ve bağımsız değişken olarak aldığımız şeyin en başta -ve çoğunlukla da haklı olarak- kendi benliğimiz olduğu gerçeğinden hareket edildiği vakit, kendisinden edilen şikayet ve yarattığı ifade edilen memnuniyetin niteliği ortaya çıkar bu sevgilinin.

konuşmak ağız ve beyin, sevişmek de beden ve güdü işbirliğidir. bu ikisinden biri üzerindeyken, oluşum üyelerini kaliteli bir koordinasyonla ortaya konduğu sürece şikayet yok olacak ya da epey bir gecikecek, kalp kırmayacaktır; yapılan açıklamalar anlaşılır ve kabul edilir bulunacaktır, şikayet ve açıklamanın geliş tarihine dek karşılıklı olarak paylaşılmış bedensel ve zihinsel haz hatrına; varlığın onanması hatrına.

yatakta bedenler deviniyorken de bir iletişim yakalanıyor nihayetinde. en ata güdüler tatmin ediliyor, cinsiyetlerin farklılığı dışında, paylaşım ve bu paylaşıma biçilen değer büyük yakınlık taşıyor; "daha iyilerini de gördüm" felsefesi hayvan iken akla getirilmediğinden sebep. tıpkısı masada jest ve mimikler devinirken de geçerli. konuşurken takınılan tavır, ağız ve beyin arasında kurulan ortaklığın zembereklerinin ikna ediciliği oranında kabul edilebilir bir iletişimcisinizdir. vurgu ve tonlamalarınızın yerindeliği ölçüsünde ikna edicisinizdir, karşınızdakini anlama beceriniz ve anlamaya dair gösterdiğiniz çaba ölçüsünde onun paylaşımını hak edersiniz.

sadece konuşan, ya da sadece sevişen bir sevgiliniz (!) varsa ve bu durum beklentiniz dışında vuku bulmuş; olayların ilişkinizi getirdiği nokta ile beklentilerinizin ilk günlerdeki halinin kesişim kümesi bir ya da iki elemanlıysa, karşınızdakini bu ikisinden eksik olana ikna edemediğiniz içindir.

aptal/yetersiz olan her zaman sadece karşınızdakinin bedeni ya da da aklı değildir.
  • şişme bebekle ilişkisi olan kişi beyanatı.
  • -kisiye gore degisse de- 2-3 yil ayni evde problemsiz gecmisse, eşine "eh evlen bununla bari kardesim" denilebilecek kisidir. (bu da size kazigim olsun, olsun oh bebek olsun)
  • üstelik bulaşık bile yıkayabiliyor.
  • mutluluk çubuğu olabilir dedirten entry.
  • belki sevişirken sohbet edebiliyordur, bir çay için önce hemen karar vermeyin.
  • - geliyorum geliyorum, ohhhhhhh
    + nasıldım hayatım?
    - valla canım mesela bir müşterim vardı her ayın ilk pazartesisi gelirdi. alet desen nah bu kadar. en iyisi oydu. ama yine de idare eder.
    + lan sevap diye genelevden kadın alırsam böyle olur.
  • seker de yiyebilmesi gereken sevgilidir.
hesabın var mı? giriş yap