şükela:  tümü | bugün
  • bir gerçektir.

bugüne kadar bir hesabım koru hastanesinde, bir hesabım işid'in şehit ettiği iki askerimiz başlığında başlığı yukarıda tutmak için girdiğim entryler dolayısıyla flood yaptığım gerekçesiyle uçuruldu. çaylak bile yapılmadım, direkt uçuruldum.

eşcinsel hastasıyla dalga geçen doktorun avukatına şırrakk diye ip'm verildi mahkemelik oldum.

lord eddard stark uçurulsun kampanyasını ilk başlatan kişiydim, aktrol tehlikesini ilk farkeden ve sözlükteki gelişimine ilk dikkat çekenlerdendim, onlar kaldı ve hatta çoğaldı. bense uçuruldum.

flood'mış... sözlük amlı götlü başlıklarını tutturmak için 30 tane entry girenlerle dolu, hiçbirine birşey olmuyor. ama siyasi ya da ekonomik baskı geldiği zaman moderatorler aslan kesiliyor. yukarıda saydığım olaylarda sessiz sedasız yüzlerce yazar uçuruldu.

bundan sonra ben de sadece başıma bişey gelirse rezalet başlığı açabilmek için hesabımı açık tutuyor, siyasi olaymış, linçmiş hiçbirşeye karışmıyorum.

(bkz: bokunuzda boğulun)
  • haklı bir isyandır.

bunlara ek olarak size ozel mesajla kufur eden birine ayni karşılığı verdiginizde, o kisi sizi şikayet ederse lanetleniyorsunuz. fakat siz sikayet ettiginizde "hakaret bile olsa ifade özgürlüğüdür" diye cevap geliyor.

butun gun ofiste oturup pubg oynayan modlardan da başka bir uygulama beklenemezdi.