• etkinliğe gelirken yanımda bir miktar tl bulunsun valeye filan veririm dedim ve görüyorsunuz (bkz: 17 nisan 2019 doların dip yapması)*
  • (bkz: 7 adar)
  • sadece sözlük yazarlarının katıldığı bir organizasyon sanılabilir, değildir.

ayrıca sözlükten bu kadar çok üyenin olduğunu görmek şaşırtıcı.

yazar arkadaşların bazıları ya kafa buluyor ya da işi şakaya vurarak olayı kamufle etmek istiyor.
    maddi durumunuz bahsedildiği gibi önemli değil yani sadece bir zenginler klübü değil olay. tabiki mali özgürlüğüz olmalı. fiziki olarak katılım yaptığınız bir organizasyon da değil yani seviyenize göre değişir tabi.

genelde posta güvercini ile program dağıtılır, gerekli kontaklar ve önemli isimler dağıtılır, görevler bildirilir.

öyle kafanıza göre üye olamazsınız, paranız olması yetmez. 1 kişinin referansı ve sizi sunması gerekir. oybirliği olmadan kabul edilemezsiniz.

daha fazla bilgi vermenin ya da isim bildirmenin yasak olduğunu üye arkadaşlara hatırlatmak isterim.
  • sırf bu yüzden çalışanlarıma izin verdim koca plazada 17 nisanın keyfini çıkarıyorum
  • sabırsızlıkla bu günün gelmesini bekliyorum haftalardır. hazırlıklar tamam, lets get it started!
  • hatırlayamadım ama şöyle bir olay varmış

17/04/1941 merkez bankasının yurtdışında bastırdığı 100 liralık ve 50 kuruşluk banknotları taşıyan gemi, yunanistan'ın pire limanı'nda kaza geçirdi ve banknotlar denize dağıldı.
  • dolar. buralar dolar. buralar entry dolar.
  • rende getirecekler, metal değil plastik rende getirmeyi unutmasın, talimatlarda açıkça belirtilmesine rağmen uymayanlar oluyor. geçene yılki rezaletleri hiçbirimiz yaşamak istemeyiz. bir de simli mendiller unutulmasın lütfen.
hesabın var mı? giriş yap